Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem repedt meg a tüszőm a...

Még nem repedt meg a tüszőm a hőm szerint mert peteérésem tuti hogy van?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy vezető 17mm tüszőm meg 3 kisebb a dokim azt mondta uhn de a hőm nekem nem tetszik tudom hogy van pém mert uhn látszott de akkor miért nem esett le jobban a hőm vagy majd ezután fog??????

És azért nem esett még le mert nem repedt meg?

Mikor fog megrepedni ma vagyok a 15. napon?

Félek hogy nem reped meg.



[link]


2009. márc. 5. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem adtak tüszőrepesztő injekciót?
2009. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nem kaptam semmit , mert nem stimulácioval gyogyóval hanem spontán lett ennyi tüszőm.
2009. márc. 5. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az is lehet, hogy több tüszőrepedésed lesz, mintha a 11 nap körül lett volna egy, nekem a múlt hónapban a 16. napon volt tüszőrepedésem, és kitolódott pár nappal, lehet hogy nálad is ez lesz.
2009. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Remélem igazad lesz mert nem szeretnénk lemaradni mert ez az első olyan hónap amikor tudom hogy tuti van pém spontán semmi stimu nélkül.....

2009. márc. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!