Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 csik poz, doki poz, uh-n...

2 csik poz, doki poz, uh-n semmi. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

mit éreztetek amikor vártátok az utso 4 napon hogy ne jöjjön meg? még van 4 napom nem várt menziig.

hello.2 tesztem elöször pozitiv volt.doki szerint is baba van..de uh-n még nincs semmi.mivel menzim még nem maradt ki és szombatra NEM esedékes csináltam ma is egy tesztet..az uh elbizonytalanitott..egy baromi halvány 2.csik van ott..akkor baba van csak várni kell?fáj a cicim,a derekam.


2008. febr. 12. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne izgulj!Vam hogy a 6. héten sem látszik....Te me még 4.ben járszne türelmetlenkedj, ami a legkönynebb mondnai....

24 hetes kismami

2008. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ha "baromi" halvány a csik akkor az is pozitv, hiszen ott van és terhességnél ez a lényeg, hogy látszódjon a második is.

Én azt mondom tesztelj egy esti vizeletből mint ahogy én is tettem és ha ott is kijön a második csík akkor babád van.

Először az Uh csak a petezsákot, majd a szikhójagot látja. 6-ik héten már van szívdobogás is.

Nem írtad hogy hüvelyi Uh-t csinált-e a doki vagy hasit?!

Szerintem csak várni kell!

2008. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony baba.Az ultrahang később képes csak látni a petezsákot stb.Várj türelmesen.
2008. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Képzeld,én pont ugyan így voltam,mint Te.Teljesen.A teszt,a doki,meg minden.Szerintem tuti babás vagy,mert már én is 18 hetes kismami vagyok.Nagyon drukkolok neked!!!
2008. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!