Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a korai terhessége...

Akinek a korai terhessége járt mell feszüléssel, annak mikor kezdett el fájni, érzékennyé válni?

Figyelt kérdés
A nem várt mestruáció előtt már érezhető volt vagy csak utána? Tudom teljesen egyedi ez is, de kíváncsi vagyok kinek mikor jelentkezett. Nagyon reménykedünk ebben a hónapban is:-)
2009. márc. 5. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem csak aznap feszült mikor meg kellett volna jönnie aztán másnapra elmúlt és nem is jelentkezett többet.
2009. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár nappal a nem várt mensi előtt kezdődött!
2009. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kettőször voltam már terhes, mindkettőnél az első, egyetlen tünetem az volt, hogy a nemvárt előtt 3-4 nappal elkezdett fájni a mellem nagyon. Mikor nem jött meg utána 4-5 nappal nőni, majd kb: a nemvárt után 10 nappal teszteltem erős pozitívat.(ciklus:30napos)
2009. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a nem vart elott mar egy hettel nagyon feszult, az esedekes menstruacio idejen pedig mar fajt es az utanna kovetkezo napokban nagyon fajt, annyira, hogy mikor mentunk az autoval macskakoves uton jajjgatni tudtam volna. kb 10 napig tartott es akkor mar nagyon eros pozitivat teszteltem, remelem neked is ezert feszul. Egy 9 hetes kismami.
2009. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat! Én eddig kétszer voltam kismama (sajnos mindkétszer elveszítettem:-(, és mindkétszer erős mell feszülésem volt már a nem várt mestruációkor. Amúgy a mestruációkor illetve mestruáció előtt soha nem feszült a mellem.

Most 10-én nem kellene majd megjönni és semmi feszülést nem érzek. Persze tudom van aki egyáltalán nem érez. Nagyon bizakodó vagyok:-)

2009. márc. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!