Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet még vénynélküli...

Mi lehet még vénynélküli megoldás férfinek gombás fertőzésre Canest*n krémen kívül?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, fertőzés is lehet oka a meddőségnek. Nekem sajnos sűrűn van, és a dokim nem hajlandó a páromnak felírni kapszulát, csak nekem. A páromnak csak a krémet ajánlja. Valami ötlet, mit vethetnénk be, hogy a férjemet is tuti kikezeljük?

Köszi.


2011. ápr. 26. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Az nem kapszula, hanem hüvelytabletta, a férjed azt nem tudja használni, mert nincs hüvelye, amibe feldughatná :S
2011. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első, nagyon benézted! Nyílván a kérdező is tudja, hogy a hüvelytabletta csak nőnek való. Csakhogy van kapszula is! Nekem pl. mindig 3 félét ír fel a doki a hüvelygombámra. Hüvelytabi, krém, és kapszula. A krémből és a kapszulából a párom számára is ír fel. Szerintem ilyet nem lehet kapni vény nélkül. És ha esetleg a párod elmenni urulógushoz felirati? Vagy te menj másik nőgyóyászhoz, hátha ms felír.
2011. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Egyébként nem bíztos, hogy az a baj, hogy nem vagy(tok) rendesen kikezelve, lehet, hogy csak hajlamos vagy rá. Én is sűrűn küzdök vele, és azt hittem az a baj, hogy nem múlik el rendesen, ezért rászoktam arra, hogy a kúra után pár héttel visszamegyek ellenőriztetni, de akkor mindig negatív a tenyésztés. Szóval elmúlik, csak gyorsan visszatér. Ennek ellenére elsőre terhes lettem.
2011. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod nem írja fel, keress másik orvost! Igenis létezik a ping-pong effektus, főleg a gombánál, visssza lehet adni egymásnak a fertőzéseket. A kapszulán kívül az étkezésre is érdemes odafigyelnetek. Olvass utána a Candida-diétának. Fodd vissza a cukrot és a fehér lisztet, egyél sok zöldséget! Sok sikert!
2011. ápr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a múlthéten beszéltem erről a dokimmal, mert nekem is volt most gombás fertőzésem, és a Canesten krémen kívül, van sokféle amit a gyógyszertárban lehet kapni, de sajna a nevét nem tudom. Úgyhogy ha elmész a gyógyszertárba, szívesen segítenek neked.
2011. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 27. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!