Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitívnak számít? (Bővebbe...

Ez pozitívnak számít? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az 1. csík határozott vastag erős rózsaszín. (ha csak ez lenne jelen az egyértelműen negatív lenne)

A 2. csíkon pedig egy határozott vékonyabb rózsaszín vonal jelent meg, de a sáv is látszik csak sokkal halványabban.

Úgy néz ki, mint egy halvány pozi, azzal a különbséggel, hogy a 2. csíkon az egyik széle jóval erősebb!


2011. ápr. 27. 11:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Meg tudod mutatni a teszted? És akkor pontosabb választ tudunk adni :)
2011. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom megmutatni, mert nincs fényképezőgépem sajnos.

Ez terhességi teszt amúgy.

Határozottan lászik a 2. csík, csak az egyik széle erősebb.

2011. ápr. 27. 11:30
 3/24 A kérdező kommentje:
Tehát a széle az erősebb, a vastagabb sáv halványabb, de ott van.
2011. ápr. 27. 11:31
 4/24 anonim ***** válasza:
Akkor halkan gratulálok:) Ismételd meg egy másik fajta tesztel azon tuti ott lesz a második csík szépen :)
2011. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi, hát én nem tudom mit gondoljak.

Épp azon gondolkodom, hogy elmenjek-e holnap dokihoz, hátha már lát valamit. Szerintem már látni kell ha van baba...

Mert nem vagyok biztos benne és állandóan ezen töröm a fejem, hogy vajon létezik, vagy sem? Múlthéten is volt egy halvány pozi tesztem, az még halványabb volt szerintem, ott nem látszott ilyen erősnek a széle...

Akkor ez már erősebbnek számít, ha a széle erősödött?

2011. ápr. 27. 11:38
 6/24 anonim ***** válasza:

Szia! Ha ott a második csík, akkor gratula. :) Nekem is borzasztóan halvány csíkkal kezdte. :) Vannak olyan tesztek, pl. One step és X-epil, amik halványak, véknyak, de attól még mutatják a tutit. :)

Nekem a Clorax Besure (DM) jött be a legjobban. :) Azon szépen erősen látszott. :)

Jó egészséget! :)

2011. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de két nap alatt ez a 15. kérdésed ezzel kapcsolatban. Menj már el orvoshoz, azért van,hogy megállapítsa terhes vagy-e! Itt senki nem fog tudni neked biztosat mondani!
2011. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Csak azért nem tudom, hogy most látna-e valamit, mivelhogy múlthét kedden már voltam nála és akkor még nem látott semmit...igaz, hasi UH-n nézett akkor, lehet hogy ezért...

Valószínű, mindjárt felhívom és bejelentekezek hozzá holnapra. Ha nem fog látni semmit, akkor úgy fogom fel hogy nincs baba és várni fogom a következő vérzésem...mást nem tudok tenni.

2011. ápr. 27. 11:46
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha ott a második csík,akkor pozi!!halkan gratulálok,de szerintem csinálj még egy tesztet és mindenképp menj el a dokihoz!valószínű azért nem látott semmit mert hasi Uh volt és korai terhességnél még nem nagyon látszik semmi!!sok sikert!!majd írd meg hogy mi lett az eredmény!!
2011. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

az első pozitív után én még csináltam két tesztet, és azért csak kettőt, mert nagyon erősen/egyértelműen pozitív volt az összes.


javaslatom: tesztelj még, ha pozitív volt már több, mint egy hete, akkor most egyértelműen pozitívnak kell lennie.

(egy hét alatt megsokszorozódik a hcg szint.)

2011. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!