Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok az állandó...

Hogy bírjátok az állandó csalódást, a negatív teszteket? Mi ad erőt nektek? Sajnos most megint kicsit magam alatt vagyok!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 13:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne már babázni!Főleg hogy a családban is,meg a baráti körben is sorra jönnek!
2011. ápr. 28. 13:37
 12/25 anonim ***** válasza:
Elhiszem én is igy voltam mindenkinek sikerült a baba a baráti körömben csak nekünk nem.Ne akard nagyon azt a babát.Jön az meglátod ha jönni akar.
2011. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Remélem is,hogy így lesz!Most egy kicsit pihentetjük a témát,addig amíg tart az allergia szezon!
2011. ápr. 28. 13:45
 14/25 anonim ***** válasza:
Kitartás!!!
2011. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. ápr. 28. 13:51
 16/25 anonim ***** válasza:

13.18-as vagyok.

Köszönjük szépen a biztatást. Azt még kihagytam hogy 29 éves vagyok, a párom 36 lesz. Ezért is szeretnénk már nagyon. Eléggé későn érő tipus vagyok, soha nem akartam gyereket, de megtaláltam Őt! Nagyon sokat segít, inkább lelkileg, de ez a lényeg hogy megnyugtasson. Bár azt még nem tudja, hogy ha köv. hónapban sem sikerűl neki is "alkotnia" kell :)

2011. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Én 27,a férjem 30,3 éve vagyunk házasok,házépítés költözés stb után mér jó lenne a baby!Az én férjem már tudja hogy ő lesz a következő "áldozat"!:)Hál'istennek ez nem zavarja!!!

Megy a drukk nektek!!

2011. ápr. 28. 14:00
 18/25 pilacs78 ***** válasza:

szia. egy átlagos párnak Magyarországon egészséges szexuális élet mellett kb 10-12 hónap alatt jön össze a terhesség. Persze vannak eltérések. Én 9 év próbálkozás után lettem terhes. Ma sem tudja senki miért most, eddig miért nem. És miért nem adtam fel? mire gondoltam minden egyes menstruációkor? arra, hogy egy kisbaba mindent megér! ha tudod, hogy mindent megtennél érte, akkor az, hogy várnod kell rá, csak egy akadály, amin túl kell lépned ahhoz, hogy jó anya legyél! minél többet vársz rá, annál jobban meg fogod becsülni, és annál nagyobb érték lesz. Ne add fel, és hidd el sikerülni fog. 1 év, semmi így 9 év távlatából, bármilyen nehéznek is tűnt nekem is akkor a várakozás, de azóta erősebb lettem, és sokkal értékesebbet tudok adni majd a gyermekemnek, mert úgy érzem ki kellett érdemelnem a türelmemmel..

de nálatok biztos hamarabb sikerülni fog, csak ne görcsölj ennyire..hidd el, az a legrosszabb, amit tehetsz... légy boldog, és várd a csodát:)

2011. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
pilacs78:9 év?hogy bírtad ennyi ideig,minden tiszteletem a tiéd!és gratulálok a picúrhoz!nagyon sok erőt adtak a szavaid,és teljesen igazad van,köszönöm!!
2011. ápr. 28. 14:13
 20/25 anonim ***** válasza:

Én is nagyon elkeseredek minden ciklus végén. Egy ilyen "már megint nem sikerült a baba" napon tettem fel a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!