Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok az állandó...

Hogy bírjátok az állandó csalódást, a negatív teszteket? Mi ad erőt nektek? Sajnos most megint kicsit magam alatt vagyok!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 13:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szomorú,hogy mennyien vagyunk így ezzel a témával!!:(:(De egyszer tuti,hogy nekünk is fog sikerülni!!!Nem szabad feladni!!Nekem most nagyon sok erőt adtatok a válaszaitokkal!Mindenkinek megy a drukk!!És bízzunk!!!
2011. ápr. 28. 18:38
 22/25 pilacs78 ***** válasza:

hogy hogy bírtam ennyi ideig? ha feladod, akkor szinte biztos lehetsz benne, hogy nem lesz soha, de amíg a remény van, az mindig ad erőt...:)

sok sikert, és kitartást kívánok!

2011. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Most 25+2 vagyok:-)))) Fel a fejjel.

2011. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Neked pedig tiszta szívből gratulálok!!!Erőt adtál az tuti!!
2011. máj. 1. 12:43
 25/25 anonim ***** válasza:
:-) köszi a gratulációt! Hidd el előbb utóbb sikerül!!!
2011. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!