Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg hónapokat kell várni...

Tényleg hónapokat kell várni a lombikra vizsgálatok nélkül is? Árat tudtok mondani, min. és max?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekünk az első konzultációra amikor még nem csinálnak semmit 2hónapot kellett várnunk.De ez intézményenként változó hol több hol kevesebb attól függ menyien vannak.Az ár is ilyen kategória,kinek hogy reagál a szervezete nekem szerencsém volt 100e körül megúsztuk,de van akinél a duplája vagy ha nem sikerül azt is bele kell kalkulálni.De mi úgy indultunk akár mennyi lesz is mindegy csak legyen egy manónk,az anyagiakat majd megoldjuk valahogy.

Hál istennek sikerült és van egy 11hónapos gyönyörű kisfiúnk.

2009. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Az barátaimnak 3 millóba volt a 4 éves procedura.Nagyon drágák a gyógyszerek,a dokinak is mindíg fizetni kellett,nagyon sok mindenre kellett költeniük,hogy legyen kisbabájuk.És a 3. lombikozás után lett a baba.
2009. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,és gratulálok a babádhoz!:)
2009. márc. 7. 16:30
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Második válaszolónak: IVF kezelések adminisztrációs statisztikájával foglalkozom.

Megdöbbentőnek és egyszerűen undorítónak tartom ha valaki felelőtlenül hülyeségeket ír le.

Naponta találkozom lombik programban résztvevő párokkal és hála az ilyen bornírt állatságnak amiket ide írtál, azzal kezdik, hogy a 'gatyánk is rá megy?'.

3 millió??? Megvették közben az intézmény auláját is??


Kérdezőnek- már lehet, hogy nem aktuális- most számolta össze egy páciens a gyógyszerek árát (biztos vizsgálatokra is költött...azt nem tudom mennyi): 58.123.- Ft / 1.ciklus

2009. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó! Te aztán tudod!!! Fizetni a dokit havonta 4évig! Az is beletartozik a lombikprogramba, nem?? Ne csak a beültetést nézd! Meg a hormonkezelés sem 2fillér volt nekik! Úgyhogy aki hülyeségeket ír az te vagy, már bocs!

Második válaszoló voltam

2009. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Még annyi! Nem mindegy, hogy statisztikai adatokat olvasgatsz vagy pedig éveken keresztül a saját bőrödön tapasztalod meg...

És nem kéne bunkónak lenni és leállatozni a másikat!!!

2009. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Pedig állatságot írtál. És nem egy éveken keresztül doktorral járó párral, vagy nővel találkozom, hanem naponta tízzel.

Fenntartom, amit mondtam: felelőtlen, ostoba, elképesztő hülyeség.

A mai magyar realitás: nem teszi teljesen ingyenessé az IVF kezeléseket de nem kerülnek milliókba. Sokat árt azoknak, akik az elején vannak, esetleg itt is próbálnak tájékozódni és elolvassák az eszement bejegyzésedet.

Az orvosoknak -még Kaáliba, Dévaiban, Forgáchban...pláne BMC-ben- nem kell paraszolvenciát adni. Aki ezt teszi: tájékozatlan, olvasatlan, esetleg hülye.

És jól írtad...én tényleg tudom.

2009. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Pedig nem tudod, mert nem te élted át, nem te jártál a kezelésekre helyettük. FELFOGTAD HOGY FOLYAMATOS 4 ÉVRŐL VAN SZÓ!!!?
2009. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok,én a kérdező vagyok,aki azóta már 17 hetes lombik terhes:)Szeretném rövidre zárni a köztetek lévő vitát:Egyikötök összege sem reális.Milliók az durva,még 4 év után is.Nekünk 100 ezer volt,és mindent gyógyszertárban vettünk,nem volt esetleg az előző lombikos kezelésekről megmaradt gyógyszerünk.A minimum:80 ezer,mert gyógyszer mindig kell,enélkül nem megy.Ha minden vizsgálatot fölszámolnék(sperma vizsgálat,Hsg,konzultációk)akkor sem több 200-nál.Tehát a millió,az illreális!Remélem már megnyugodtatok,szisztok.
2009. nov. 17. 13:42
 10/15 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy én az idézett és példának vett esetben a költségeknél nem számoltam bele a vizsgálatokat.


De ami fontosabb. Gratulálok a babához!

Sok boldogságot, jó egészséget, boldog babavárást! :)

2009. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!