Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehezíti a teherbeesést, ha...

Nehezíti a teherbeesést, ha nincs tojásfehérjés nyúlós folyásom, de viszont van ovulációm?

Figyelt kérdés
Ovulációm az biztosan van/lesz, mert UH-n látták a megérett tüszőt. Viszont semmi folyásom nincs szinte, most még tojásfehérjés sincs. Így nehezebben fog sikerülni?
2011. ápr. 29. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert hasonló helyzetben vagyok.Azt mondják mindenkinél változó a nyálka menyisége és minősége, de peteéréskor a legjobb minőségű nyálkának kell lennie.Tehát szerintem egyénfüggő.
2011. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és még azt hozzátenném, hogy eddig kivétel nélkül mindig volt ilyenkor nyúlós folyásom (valódi toj.fehérjés, ez az első eset, hogy most nincs!

annyi, hogy előző két hónapban ilyen kocsonyaszerű nyúlós volt, ez is más volt már, most meg semmi sincs egyáltalán! néha kis fehér de nagyon minimális és híg az állag.

2011. ápr. 29. 18:09
 3/8 A kérdező kommentje:
A toj.fehérjés folyással eddig még nem lettem terhes amúgy. Lehet hogy most az lesz a jó, hogy nincs ilyen? Így lenne a logikus...
2011. ápr. 29. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Első terhességem előtt ovukor tojásfehérjés nyákom volt, ahogy a nagy könyvben meg van írva... Szülés óta nincs, helyette van ovus fájdalmam, amiről előtte fogalmam nem volt, hogy milyen is lehet. Ovukor vizes vagy szinte semmi a folyásom a szülés óta. És második babámat várom. Szóval szerintem nem feltétlenül kell, hogy legyen. Nekem sem volt, mégis összejött. :)
2011. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És nem lehet, hogy most azért változott így meg a folyás, mert valamelyik hónapban nekem is fogant meg babám, csak nem maradt meg??? A görbém is furcsán kezdődött teljesen másképp, mint általában lenni szokott.
2011. ápr. 30. 08:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Nekem is hasonló gondom van,a vetélésem óta 11 napja kezdődött el az első ciklusom,és a héten kéne ovulációnak lenni de csak halvány rózsaszínes folyásom volt tegnap este meg ma reggel a wc papíron!Tojásfehérje most nincs pedig eddig volt,úgy mint neked!Most már csak azt nem tudom hogy ez az új fajta ovuláció(véres) tényleg ovuláció e?Már lezajlott vagy ez csak az előjele hogy pár napon belül megtörténik?
2011. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2011. máj. 3. 08:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam oda...
2011. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!