Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki túl magas TSH miatt nem...

Aki túl magas TSH miatt nem tudott teherbeesni, hogy csökkentette a TSH szintet?

Figyelt kérdés

A dokim csak koleszterincsökkentőt írt fel, mondván az segít, de valami természetes gyógymóddal még próbálkoznék mellette! Minden tapasztalat, ötlet érdekel!

Köszi!


2011. ápr. 29. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet természetesen csökkenteni.Sajnos benne vagyok,kétszer mütöttek vele.Egy pajzsmirigy szakorvos pár hét alatt beállitja,erről a koleszterin csökkentőről,nem is halottam még.Amúgy a jód nagyon jó a pajzsmirigyre.
2011. ápr. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A jóddal vigyázni kell, néha inkább ront a dolgokon, inkább endodokihoz kell menni, aki ír fel gyógyszert. Azt a hormont adják tablettában, amit a pajzsmirigy nem tud előállítani. Ennél természetesebb mód nem létezik. Nem érdemes kísérletezni, ezen nem segítenek a házi praktikák.

Ha a Te dokid nem írta fel a gyógyszert, menj másikhoz. Ez nem játék, magas TSH szint okozhat vetélést is! :-(

2011. ápr. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert nekem pont a jódot mondta a doki anno,de végül is mindegy,mert én is azt mondom,hogy a szakorvos beállitja a gyógyszerrel.Ja és a gyógyszertől ne félj,én is amellett lettem babás,3 hónap próbálkozás után,végig szedtem a terhesség alatt,egészséges szép kis csajom lett.-)))
2011. ápr. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sumergo ***** válasza:
100%
Alacsony és magas TSH-ra is megoldás lehet a közönséges galaj tea. Régóta gond van a pm-el nálam, gyógyszerrel 2 év alatt tudták rendbe tenni. Utána sokáig jó volt, majd újra elkezdett rosszabb lenni, akkor 1 hónapig ittam ezt a teát, mióta abbahagytam már eltelt 2 hónap, és az értékem nemhogy romlana, hanem javul. Pedig babás vagyok, és igencsak arra számít az orvosom, hogy romlania kéne. :-)
2011. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!