Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennek ellenére megtartsam a...

Ennek ellenére megtartsam a kisbabát?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, fodrászként dolgozok egy elég jól menő divatcégnél, tehát az anyagi körülmények hál' Istennek megengedik, hogy megtartsam a babát. De a párom, vagyis a volt párom.. Elhagyott... Elhagyott, mert megcsalt, én rajtakaptam, és ő mondta hogy szakítsunk... Ez 2 hete volt és most 1 hónapos terhes vagyok... Első pillanattól kezdve tudta ő is... Szóval elhagyott a két hetes terhességemmel... Sajnos anyukámhoz kéne vinnem a babát, mert a volt párom lakásában éltünk... Segítségeteket kérem, szerintetek megtartsam?:( Kételyek, és már nem egyáltalán nem tudom mit tegyek...:(
2011. máj. 1. 20:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Én megtartanám! Én 6 hónapos terhes voltam, amikor elhagyott a vőlegényem, és anyaotthonba kellett mennem. Még így is megérte! A legnehezebb körülmények ellenére is életem legboldogabb időszaka volt, amikor megszületett a lányom!

Ha szeretnéd a babát, és késznek érzed magad egyedül is felnevelni, akkor szerintem tartsd meg.

Persze, ez a te döntésed... Én a legjobbakat kívánom!

2011. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ!

És természetesen szeretném a babát, de attól tartok nem vagyok még kész egy kicsi ember életéről egyedül gondoskodni:( Nagyon félek...

2011. máj. 1. 20:35
 3/30 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem vetetnék egy pici babát, mert kételyeim vannak az anyasággal kapcsolatban.

Sok dolog miatt voltak kételyeim az életemben, de amíg nem vágtam bele valamennyibe, nem tudtam meg, hogy mitől is félek?! Mi nagyon akartuk a babánkat és mégis, amikor terhes lettem, bennem is felmerült, hogy eléggé felkészültek vagyunk-e rá... és igen, azok vagyunk ;)

Hallgass a szívedre, majd az megsúgja.

2011. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató szavakat!

Remélem képes leszek egyedül megoldani... A volt párommal azóta egyszer beszéltünk és akkor is annyit hogy felejtsem el mert őt sem én sem a baba nem érdekli... Ennyire egyedül nem tudom hogy fogom megoldani....

2011. máj. 1. 20:44
 5/30 anonim ***** válasza:

apukát majd szépen bepereled, ne aggódj ezen!

Menni fog egyedül is! :)

2011. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy!

Remélem igazad lesz:)

2011. máj. 1. 20:51
 7/30 anonim ***** válasza:
képes leszel rá, ne aggódj! nem tudnád magad túltenni rajta ha megölnéd a babád.
2011. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nehéz lenne túltenni magam rajta... De az is bennem van, hogy 25 évesen ott leszek egy kisbabával... Hát nem igen fognak értem kapkodni, és még 40 évig egyedül lenni... Nem tudom...
2011. máj. 1. 21:00
 9/30 anonim ***** válasza:

17 évesen estem teherbe. nem véletlen , és szerelembe...

aztán felnőttem..

új élet az akkor 2 éves nagy fiammal :)

ma már 2 fiam és egy pocaklakóm van.. :)

Sikerülni fog!

Egy anyának nincs lehetetlen!!

2011. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Ez aztán elég nagy ambíciót adott!!!

Gratulálok, és sok boldogságot és egészséget kívánok a gyerekeidnek és a pocakalbérlőnek:)

Köszi a választ!

2011. máj. 1. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!