Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas TSH-val esett valaki...

Magas TSH-val esett valaki teherbe? (4,98)

Figyelt kérdés

Előző hónapban 4,3 volt elkezdtem szedni az L-Thyroxint napi 1/2 szemet. 1 hónap elteltével az érték növekedett 4,988-ra. Emelhetek az adagomon 1 szemre(50mg lenne így)?

Nagyon szeretnék kisbabát és félek, hogy ettől nem jön össze, bár az orvosom azt mondta, hogy nincs hozzá köze, mert nincs gyulladásban a pé-m és az ft értékeim jók. Mi a véleményetek?


2011. máj. 2. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát talán az emelésről a dokid kellene kérdezni!

Sok mindent nem tudok róla, de a barátnőmnek nem sikerült teherbe esni, csak amikor már jó volt az értéke!

2011. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem 6,93 az érték és nem estem teherbe. A barátnőm ugyanígy van. Kaptam rá LETROX tablettát endokrinológián írják fel én ezt szedem. Most nem jött meg a cicijeim fájnak, szédelgek és magas a hőm is. Ha nem jön nemsoká tesztelek. A barátnőm azt szedi amit te és most babás. Sok dologtól függ még mellette de nekem kértek menzi 3. napján hormonszintet de mivel még nem jött meg nem tudtam menni. A babához a kis érték a jó ezt mondta a doki.
2011. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem 3,9-re mondta a doki a napi fél szem L-thyroxint. Egy hónap szedése még kevés, ennyi idő alatt még nem áll be rendesen a TSH-d, ezért nem is szokták nézni, csak 3-4 hónap múlva. Nekem addigra levitte 1,75-re, és babás lettem.

Légy türelmes, már nem kell sok idő a babáig. :-)

Ha túl alacsony lesz a TSH-d, az sem jó, bízd magad a dokira! :-)

2011. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4.3 volt a TSH, nem kaptam rá semmit. Fél évre rá teherbe estem.
2011. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó! Amikor teherbe estél is magas volt?

2011. máj. 3. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ez jó kérdés. Mert azt hittem akkor is magas volt, de ma kaptam meg minden eredményem a dokimtól és abban mértek azt hiszem 8 hetes terhesen TSH-t (nem is tudtam róla)és az meg 1.7 volt. Úgyhogy lehet, hogy mielőtt teherbe estem, lement normálra.
2011. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!