Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Titeket ez nem zavar?

Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk már párommal és olyan sok olyat lehet olvasni,hogy csak egyszer volt aktus védekezés nélkül,vagy csak egyszer történt "baleset" és mégis teherbe esett a lány.Az meg még szomorúbb,ha meg sem akarja tartani,és csak egy nyűgnek fogja fel.Főleg úgy,hogy szerintem több százan vagyunk akik, egy ilyen "balesetért" imátkoznak.

Csak én olvasom ezeket a történeteket fájó szívvel?


2011. máj. 5. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Hidd el, felfogtuk, de én azt sem hiszem, hogy akinek nyűg, becsúszott vagy nem tartja meg, annak olyan haj de könnyű. A 16 éves nemvédekezőnek meg a családjának talán ünnepi körmenet? Én is vártam a fiamra, de sosem irigykedtem arra, akinek ez megadatott, akárhogy állt hozzá.

Egyébként az ilyenfajta hozzáállás is nagyban befolyásolja tudat alatt a teherbeesést.

2011. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én nem irigykedek,csak bánt,hogy sokan nagyon sokáig próbálkoznak,míg mások bűntudat nélkül elvetetik a gyereküket...és még dicsekednek is az abortuszukkal.
2011. máj. 5. 17:01
 13/13 anonim ***** válasza:

14:30-nak!

Nagyon jól megfogalmaztad amit írtál,és teljesen igazad van!Nem adatik meg mindenkinek a termékenység.......3gyermek hatalmas felelőség és csak azt tudom nektek kívánni,hogy szeretetben,boldogságban egészségben és mindenek felet tisztességben tudjátok felnevelni őket!

2011. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!