Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmondanatok szuloknek,...

Elmondanatok szuloknek, baratoknak azonnal?

Figyelt kérdés

Az utolso menstruaciom elso napja aprilis 4 en volt. Altalaban pontos a menzesem. Majus 2 an negativat teszteltem, de ma majus 6 an halvany de lathato pozitiv csik jelent meg reggeli vizeletbol.

Ti elmondtatok/elmondanatok a szuloknek baratoknak csaladnak, vagy megvartaok amig a doki megerositi.

Az orvosnal azt mondtak h 10 het utan hivnak csak be a vizsgalatokra

Bocs h ilyen hosszu lett.koszi a valaszokat


2011. máj. 6. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ahogy megtudtam a tesztből, hogy ott a picuri, egyből felhívtam anyukámat. Igaz éjszaka volt este 11 fele. Megosztottam vele a hírt, örült nagyon. A rokonság többi felének csak később, ultrahangos képpel együtt mondtuk el. Ez 6. héten volt.

Páromat is felhívtam szintén (mivel éppen külföldön tartózkodott a munkája miatt). Na ő alig hitt a fülének, másnap repült is haza.

Valamint még felhívtam a legjobb barátnőm, őt éppen fel keltettem és még az este folyamán átjött hozzám beszélgetni.

Nagyon izgatott voltam és boldog. Átdumáltuk az egész éjszakát.

Lehet, hogy ez kicsit sok(k) volt - mármint a hír elújságolása -, de számomra ez a 3 ember jelenti a mindent. Azaz, most már 4 a babával együtt.

2011. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én akkor mondanám el (mondtam el) a legközelebbi rokonaimnak,amikor már túl voltam azon az ultrahngon ahol már szívhangot is hallottam. a többieknek a 12.hét után.
2011. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 8. hét után mondtam el, akkor voltam vizsgálaton, és akkor már lehetett látni, hogy minden rendben van-e vele. Én megvártam, amíg megerősíti az orvos.
2011. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi elmondtuk az első pozitív tesztnél a szülőknek, tesóknak! Nagyon közeli barátoknak,pedig most, hogy már van szívhang. De nagy publikumnak, majd csak 12. hét után!
2011. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Meg hihetetlen.

2011. máj. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!