Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete késik a menstruációm....

Két hete késik a menstruációm. Ilyenkor mi történhet belül? Mi ez a késés?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, terhességet nem tudott megállapítani, azt mondta hogy menjek vissza két hét múlva ha addig sem jön meg. Valószínüleg nem vagyok terhes, a teszt 1 hét után reggeliből negatív lett.Szinte minden nap azt éreztem, hogy most fog megjönni...most fog megjönni. Sokszor már a betétet is betettem, de eddig egyszer sem jött meg. Nincs semmi tünetem se, ami terhességre utalna. Egyedül ami furcsa volt mostanában, hogy nagyon száraz a szám. Még a vércukorszintemet is elmentem megmérettetni, mert iszonyú (kb.3-4L)sok vizet iszom, ezért tehát sokat is pisilek.Ja,, és soha életemben nem késett még ennyit. Mitől lehet ez? Nem volt Pé? Vagy mi más lehet? Az Orvos nem nagyon mondott semmit. Én meg nem is kérdeztem őszintén szólva, mert már a vizsgálat elején felhúzott a flegmaságával, lekezelésével. Köszönöm. u.I.: Bocs,hogy hosszú lett.
2009. ápr. 23. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl cisztám volt és azért nem jött meg. Ultrahanggal vizsgált a doki?
2009. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Petefészekgyulladástól is lehet az, hogy késik, pláne, ha sokat iszol, azt jelenti, hogy valami gyulladás van a szervezetedben. Szerintem menj el egy másik dokihoz.
2009. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts orvost mindenképpen, mert neki nem szabad flegmának lenni. Mindenkinek a saját baja a legnagyobb, ezért mindenkihez hasonlóan kell állnia! Véleményem szerint lehet gyulladás, lehet hormonprobléma is! Nem küldött el laborba?
2009. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 hét késéssel jött meg kedden. Csináltam tesztet és még terhességi tüneteket is észleltem :). Nem tudom mi lehetett, mert éppen a várt idő előtt voltam 1 nappal dokinál, mert felírattam clostyt és megvizsgált hűvelyiultrahanggal, hogy nincs-e ciszta, tehát azt valószínűleg ki lehet zárni. Lehet stressz miatt késett.
2009. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen ultrahanggal és kézzel is megvizsgált. Nem mondta , hogy ciszta lenne. Szóval nem tudom. Örülnék már ha meg jönne...
2009. ápr. 23. 08:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagyis nem örülnék. Az lenne a legjobb, ha legalább 9 hónapig nem látnám. :) De így....
2009. ápr. 23. 08:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Néha előfordul hogy kimarad 1-1 peteérés. Ez szinte "normális", minden nőnél előfordul. Ha más "rendellenességet" (ciszta...stb) nem látott, akkor nem hiszem hogy nagy baj lenne.

A teszt elvileg kimutatná már, de ha most a pé-d a menzi idejére esett esetleg (van ilyen) akkor a teszt sem és a doki sem tudja még megmondani. 1 hét múlva azért tesztelj újra.

Ha meg ilyen a dokid, akkor szerintem keress egy normálisabb nőgyógyászt!

Fel a fejjel! :)

2009. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia én az 50.napomon mentem el dokihoz, tehát kb. 3 hetes késéssel.Az én tüneteim pont ugyan ezek, és teszt negatív!Nekem azt mondta a doki, h most már várjam meg a következő mensit, mert ez kimaradt az biztos, és ha az sem akkor menjek vissza!azt mondta cisztám nincs, de azt hiszem csak kézzel vizsgált meg és kenetet vett, bár nem tudom milyen a hüvelyi ultrahang, de szerintem az nem volt!Nem tudom honnan tudja, h nincs ciszta! Szóval várni kell azt mondta az én orvosom is!
2009. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!