Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek évek óta van endometrio...

Akinek évek óta van endometriozise hogy derült ki?

Figyelt kérdés
És mennyi idő után esett teherbe?Akinek évek óta van hogyan kezelik?Mikor kell műtét?Pl.:ha valakinek évek óta van akkor műtik?
2009. márc. 11. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de a meddőségin beszéltem egy lánnyal, akinek van ilyen baja. Neki se ultrahanggal, se semmilyen vizsgálattal nem derült ki, hogy endometriozisa van. A meddőségin egy tükrözéssel derítettek fényt rá. Sokat vérzett, aminek nem volt oka. Nagyon nagy fájdalmai voltak. Hormonkezeléseket kapott, sőt szegénynek azt is mondták, hogy lehet ki kéne venni a méhét, mert olyan nagymértékű, súlyos a baja. Aztán mérlegeltek, döntöttek és nem műtötték meg. Kapja a kezeléseket és ha rendebejönnek a hormonok, akkor lombik kerül sorra. Ritka az, hogy valakinek annyira súlyos formája legyen az endometriozisnak. Neked felmerült a gyanú vagy Te félsz tőle csak?
2009. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen fekmerült a gyanú.Nagyon félek tőle,hogy mi lessz most.Hétfőn kell visszmennem,ott fény derül mindenre.Holnap érkezik az eredményem,de ebből már én is tudni fogom hogy most mi a helyzet.
2009. márc. 11. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény. Mit láttak amiből erre gyanakodnak? Nekem is volt valami a méhemen, mioma vagy polipra gondoltak, mert a képaklkotó eljárások azt mutatták, aztán a hiszteroszkópia kiderítette hogy semi bajom
2009. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hónapok óta erős fájdalmaim vannak,eggyüttlétkor is.Nálam is találtak miómát is.S most ez a gyanú.Holnap jön meg a vérvétel ami kimutatja,hétfőn meg megyek orvoshoz.
2009. márc. 11. 21:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem használt semmilyen gyógyszer.
2009. márc. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!