Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikum szedése az első...

Antibiotikum szedése az első 12 hétben okozhat-e veszélyt a magzatra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom orvosi javaslatra történik és tudtommal penicillin származékokat lehet szedni.
2009. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Cefzilt kaptam mert vírusos torok és mandulagyulladásom volt. 5 hetes lehettem, de akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Ma derültki, hogy 12+3 hetes kismama vagyok. És félek, hátha ez okozott valami problémát! :-(
2009. márc. 11. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt a kérdésem, de én is azokat az infokat kaptam, amit az első hozzászóló, így megnyugodtam.
2009. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

micsoda!!!!????? most derult csak ki, hogy babas vagy? ez hihetetlen, meseld el legyszi, hogy hogy nem vagtad le, hogy terhes vagy? azt, tudod, hogy ez nagyon erdekes eset! kerlek, ird meg!

es ne hari, de a kerdesedre sajnos nem tudok valaszolni, de szivbol kivanok neked boldog es egeszseges babavarast!

2009. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Válasz a 21:10 hölgynek: Ez egy összetett probléma. :-)Világ életemben nem volt rendszeres a mensim, és peteéresem se volt. Dec. ben az utolsó havi után abba hagytam az antibaby tablettát, mert nem voltam jól töle, meg nem volt miért szednem. Aztán megtörtént, mostmár tudom, hogy karácsony környékén. Nem rég émelyegtem és hánytam csináltem pár tesztet és pozitív lett, azt hittem max 6 hetes lehetk. Semmilyen tünetem nem volt, se rosszul lét semmmi, semmi és mivel nem volt rendszeresen mensim, észre se vettem. Viszont a nagyot néztem, már 60mm a kis életem! :-))) Pénteken megcsinálják az összes vizsgálatot ami időszerű, remélem minden oksi lesz, csak az antibiotikum miatt aggódok egy picit! Meg rossz, hogy lemaradtam az első 3 hónapól, pedig szívesen átéltem volna rosszabbik felét is!:-) Hát ennyi! Bocsi, hogy hosszú lett!
2009. márc. 12. 00:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Válasz a 21:10 hölgynek: Ez egy összetett probléma. :-)Világ életemben nem volt rendszeres a mensim, és peteéresem se volt. Dec. ben az utolsó havi után abba hagytam az antibaby tablettát, mert nem voltam jól töle, meg nem volt miért szednem. Aztán megtörtént, mostmár tudom, hogy karácsony környékén. Nemrég émelyegtem és hánytam csináltem pár tesztet és pozitív lett, azt hittem max 6 hetes lehetk. Semmilyen tünetem nem volt, se rosszul lét semmmi, semmi és mivel nem volt rendszeresen mensim, észre se vettem. Viszont a nagyot néztem, már 60mm a kis életem! :-))) Pénteken megcsinálják az összes vizsgálatot ami időszerű, remélem minden oksi lesz, csak az antibiotikum miatt aggódok egy picit! Meg rossz, hogy lemaradtam az első 3 hónapól, pedig szívesen átéltem volna rosszabbik felét is!:-) Hát ennyi! Bocsi, hogy hosszú lett!
2009. márc. 12. 00:07
 7/7 anonim ***** válasza:
a kerdezo vagyok. koszonom, hogy valaszoltal. nagyon erdekes a sztorid! sok sok boldogsagot es jo egeszseget kivanok nektek!
2009. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!