Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár nap múlva kell elkezdenem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap múlva kell elkezdenem az első tabit(belara) de 4napja antibiotikumot szedek. Hány napot kell várni az antibiotikum szedése után? vagy számít egyáltalán hogy szedtem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
benne van a betegtájékoztatóban, hogy az antibiotikum csökkentheti hatását.kezd el szedni és használjatok kiegészítő védekezést kb 2hétig.
2008. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha betartod azt, hogy a két tabletta bevétele között elteljen legalább 5-6 óra, akkor nem lehet semmi bajod. Én is voltam már így párszor.
2008. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is azt szedek és a legtöbb antibiotikum nem hat rá, nézd meg az tiéd tájékoztatóját és ha nincs benne fenitoin, barbiturát, karbamazepin, rifampicin, oxokarbazepin, topiramat, felbamat, griseofulvin, fenilbutazon, barbexaklone, primidon, ampicillin, tetraciklinek akkor semmi. ha betegen is van hozzá kedved akkor hajrá.:)
2008. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!