Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petevezeték elzáródás lehet...

A petevezeték elzáródás lehet ideiglenes?

Figyelt kérdés

A hugom tavaj már 2x teherbe esett ,de mindkét babája elment.Most volt HSG-n és kimutatták ,hogy mindkét oldala elzáródott.Lehet még természetes úton babája?

Megy majd dokihoz kozultálni csak addig is szeretnék segíteni neki,mert nagyon el van keseredve.


2009. márc. 12. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen elkeseredve!Az én húgomnak elzáródott a petevezetéke,a másikat kiműtötték.Az elzáródott petevezetéket átjárhatóvá tették,de igy se jött össze a baba.Szivtak le petesejtet,megtermékenyitették,visszaültették és nemsokára kisbabája születik!Ha a húgodnak átfújást csinálnak,szerencséje lesz,akkor lehet természetes úton kisbabája!Azért irtam ezt le,hogy ne adja fel,mindenre van megoldás!Az én húgomnak nem volt szerencséje,de a kitartása meghozta az eredményt!Egyábkén Győrbe,a Kaáliba jártak,mert Pesten csak elbaltázták nála a dolgokat!Fel a fejjel,kitartás!
2009. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez magától nem jön helyre? Mindenképp valami beavatkozás kell?
2009. márc. 12. 10:41
 3/6 anonim válasza:
Ne keserdjetek el!!Nekem is volt petevezeték rötgenem,nem volt kellemes érzés,de ennek köszönhetem a 6.éves kisfiamat,aki természetes úton fogant,pedig nekem már csak 1 petevezetőm van..Fel a fejjel,és menjetek orvoshoz.
2009. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,sajna kezelés nélkül nem megy!Kitartás!
2009. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 13. 10:49
 6/6 anonim válasza:
Én egy nagyon neves orvosnál voltam, aki laparoszkópiával megállapította, hogy mindkét petevezetékem el van záródva, és természetes úton soha nem lehetek terhes, ezért azt javasolta, vagy lombikbébi, vagy örökbefogadás. Sajnos azt nem említette, hogy az esetek igen kis százalékában ez a helyzet nem végleges ez történt velem is és természetes úton teherbe estem a műtét után 4 évvel. Mivel úgy tudtam nem lehet gyerekem és már nem is akartam, ez a helyzet nagyon bekavart, mivel nekem kellett döntenem megtartom a gyereket vagy sem.Megtartottam, de mind a mai napig nem örülök neki Úgyhogy azt tanácsolom mindenkinek, hogy feltétel nélkül ne higgyétek el amit az orvos mond!
2010. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!