Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet? 3 napja folyamato...

Ez mi lehet? 3 napja folyamatos hányinger, tompa hasfájás

Figyelt kérdés

Elsőre összejöhet egyáltalán? Ez elég furcsa lenne. Kb 3 napja egyfolytában hányingerem van, délutánra erősödik picit, de annyira nem zavaró, hogy ne tudjak tőle enni pl. Másfél héten belül 4x voltunk együtt, hétvégén volt a peteérésem. Nem hinném, hogy terhesség, még a teszt sem mutatná ki. A hasamat is érzem, a múlt héten nagyon, a hét második felére már kevésbe szerencsére, de érzem folyamatosan. Régen ilyen sosem volt, teljesen normális a ciklusom, napra pontosan megjön, 28 napos. 3 hete vizsgált doki, semmi bajom.

Biztos nem pszcihés, annyira nem vagyok "ráindulva", lazán fogom fel. Bárki bármit ír, megköszönöm.


2009. márc. 12. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan megnyugtatóbb lenne, ha kapásból az lenne a válasz, hogy ez terhesség jele. Pedig ez így van. A peteérés (megtermékenyülés) után azonnal lehet haspuffadás, kifejezetten jó étvágy, akár néha kis émelygés érzés (nem hányinger), de ez utóbbi inkább a megtermékenyülés után 6-9 nappal a beágyazódás idején. Erőteljesen dolgozik a terhességi hormon. Ezen tüneteket a HCG okozhatja. Ha reggeli hőgörbét nézel/néztél volna (?) már talán biztosabb lehetnél benne, hogy mi a helyzet.
2009. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Ma reggel csináltam tesztet, persze negatív. Inkább megvárom, míg megjön (vagy se), aztán tovább próbálkozunk. :)

2009. márc. 13. 08:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Párszor éreztem, hogy mintha hőemelkedésem lenne, de nem sokáig.
2009. márc. 13. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a végén? Sikerült a baba?
2012. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen:)
2021. febr. 8. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!