Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Corax teszt mennyire pontos,...

A Corax teszt mennyire pontos, a nemvárt előtt négy nappal? Clearblue-val mikor érdemes tesztelni? Nem szeretném elkapkodni, de már kiváncsi is vagyok rá.

Figyelt kérdés
A Corax-ot most megcsináltam, neg. lett, a Clearblue-val még várok. Meddig tegyem?
2009. márc. 12. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a nem várt mensi napján mutatta ki a terhességet a Clearblue teszt.
2009. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Légy egy kicsit türelmes. A tesztekre csak feltételes módban van az ráírva, hogy X nappal a nem várt kimutathatja a terhességet. De nincs ez így mindenkinél, minden esetben. Én egyáltalán nem vagyok a korai tesztelés híve, sokszor csak felesleges csalódás az eredmény.
2009. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Igen, az eszemmel tudom, hogy türelmesnek kell lenni, de mindig győz a kiváncsiság. A Clearblue-val türelmes leszek, mert nem olcsó sajnos :-( Igaz, mindent a babáért, de még ahhoz képest is sok sajna. Pláne, ha negatív az eredmény.
2009. márc. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!