Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig késik, menjek...

Még mindig késik, menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Én vagyok aki fél hogy terhes lesz és nem is szexel.. Anyukám kért időpontot pszihológushoz, szóval minden rendben lesz. De a mensim még késik, kell nőgyógyászhoz menjek?
2009. márc. 13. 12:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem a barátnőm * nővérem, bocsi teljesen hülye vagyok
2009. márc. 13. 13:59
 12/13 anonim ***** válasza:

Te hogy éltél eddig, burokban? Egy zacskót húztak rád vagy mi? Gumikesztűben éled az életed? 15 éveset tudod milyen rendszertelen még a menstruáció?

Vagy nem tudsz mit kezdeni magaddal és kitalálsz valami egetrengető baromságot, hogy távnézéssel terhes lehetsz egy használt óvszertől?

Felvilágosított téged már valaki valaha is?

2009. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj.Én 18 elmúltam amikor rendesen beállt a menzim. Volt hogy hónapokig nem jött meg,vagy 1 hónapban 2x is,és volt olyan is hogy pár napig valami barna izé aztán semmi.Ha meg nincs szex nincs terhesség,ezzel fölösleges ingerelned magad.
2009. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!