Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok nemsokára itt a vége...

Zsanett 24 kérdése:

Lányok nemsokára itt a vége és talán a kezdete mindennek? Akik 19-20-21-re nem várják, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem haragszol ha én is írok!Én csak jövő hónapra vagyok kiírva de már nagyon izgulok meg persze félelem is van bennem.De neked most már tényleg itt a terhességed vége és egy új élet kezdete.Mesélj hogy vagy?Hogy telt az elmúlt 9 hónap?Milyen nemű lesz a csöppség?Első baba vagy már van tesó is?Kitartás nem sokára már a kezedben foghatod!

Üdv:34 hetes kismama

2011. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ÓÓ jajj!! bocsi de elirtam a kérdést! Én még csak most várok a babára!Menses elött vagyok vagyis tegapra vártam,de még semmi! Te elöttem jársz jóval :D

De azért kérdezhetek tőled,hogy mit éreztél a terhesség elején!?

2011. máj. 19. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem tegnap kellett volna megjönnie ha a 28 napos ciklust nézzük de mg semmi elvileg lehet késöbb volt pé-m ezért csak pénteken vagyis holnap kéne megjönie esett a hőm 37,0 ról 36,8 ra de ez volt 3 napja is, ma kicsit szúrkált a méhem, meglátjuk mi lesz. írj majd hogy mi van veled.
2011. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, te írtad félre, az első értette félre!:))

Igaz, én már 9 hetes vagyok, de azért szorítok!

2011. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Tényleg én értettem félre de így most már helyre raktam a dolgokat.Szorítok akkor,hogy ne jöjjön meg.Én egyébként nem éreztem semmi változást a terhesség elején.Szerencsére elkerültek a terhességi rosszullétek az egész terhesség alatt.Most kezd picit nehezebb lenni mert lassan a 9.hónapban vagyok és azért most már kezd kicsit nehézkes lenni a nagy pocim és hamarabb el is fáradok mint előtte.A lényeg,hogy egészséges kisbabánk szülessen és mi édesanyák is egészségesek legyünk.Ez a kis kellemetlenség annyit megér,hát nem?

Majd írj,hogy mi történt!Jön-e a baba?

2011. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én vasárnapra nem várom,ma két tesztem is halvány pozitív lett.Még nem merem elhinni:)
2011. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem ma van a 28. napom, altalaban 28/29-re szokott megjonni, de eddig semmi. Par napja mindjart megjon erzesem van, majd leszakad a mehem, de meg nem is barnaztam (en elotte 1-2 napigszoktam)

Volt 34 napos ciklusom is,ugyhogy varok meg egy kicsit a tesztelessel,de valahogy masmilyennek erzem a hasfajast.

En meg birok varni a tesztelessel, inkabb a ferjem a kivancsibb :-) De mivel csak hetvegen tudjuk megnezni egyutt igy lehet vasarnap en is ellovok egy tesztet hatha pozitiv!

Mindenkinek nagyon drukkolok,kivancsi vagyok kinek mi sikerult;irjatok majd meg az eredmenyt!

2011. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
leesett a hőm 36,6 ra még semmi fájdogál a hasam de szerintem nekem megfog jönni :(
2011. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok a positív tesztelőnek!

a kismamának pedig szorítok hogy egészséges szép babája legyen!:D

Én már kicsit ideges vagyok,tesztet még nem merek csinálni,mert a rövidebb ciklusom 35 nap a hosszabb 38 és fogalmam sincs hogy mikor lehetett peteérésem! (lehet nem is volt):((ma viszont már a 39.napon vagyok és még semmi!ennyire nem húzódott még el soha! még várok pár napot és tesztelek!

2011. máj. 20. 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem elvileg 6.án 7.én volt ovum(14-15.ciklusnapon)..Múlthéten elkezdtem nagyon picit barnázni,az ovura 7 napra,és egészen a 12.dpo ig barnázgattam de mindig csak a wc papíron látszott,az nap volt egy kicsit több rózsaszínes nyákom is,azt hittem megjött.Azóta ez a 3.napom,még minimálisabb barna hajszál csíkok vannak wc papíron kb 1-2szer egy nap..


Szóval 2napja nem tudok este elaludni,folyton forgolódok mert sehogy sem jó,hajnali 3-4 körül tudok elaludni..Tegnap este nagyon rosszul lettem,émelyegtem..Ma nagyon izom fájdalmam van és szédülök szinte egész nap..Kb 20 percig voltam jól,addig kitakarítottam a fürdőt és sepregettem,de még rosszabbul lettem,majdnem összeestem úgy szédültem,és hányingerem lett.Folyton puffadt a hasam és a méhem néha szurkál..Ja és kb egy hete rengeteget pisilek.A melleim néha szurkálnak.


Ja és most hétvégére saccolom a nemvártat..Ma van a 30.ciklus napom..

Volt egy vetélésem márciusban 7 hetesen,áprilisban normálisan megjött,két napig barnáztam előtte nagy mennyiségben,tehát a mostani barnázás az semmi ahhoz képest..Mivel áprilisban jött meg,így nem tudom hogy hány napos a ciklusom,de holnap csinálok tesztet.Bocs hogy ennyit írtam..:)

Mindenkinek sok sikert!:)

2011. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!