Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok nemsokára itt a vége...

Lányok nemsokára itt a vége és talán a kezdete mindennek? Akik 11-12-13-ra nem várják, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Megprobalok nem gorcsolni rajta, de azert nagyon remenykedem, hogy osszejott.Mar mendenfele erzeseim vannak, de szerintem fele kepzelges: faradekonysag, hanyinger, hasszeurkalas, megjon erzes.

Ha nekem nem is jott ossze, szoritok, hogy te babas legyel es kivancsi vagyok a teszted eredmenyere.

2010. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én vasárnapra nem várom.Tegnap délután mindjárt megjön érzésem volt,aztán este hasszúrka és a melleim fájnak.
2010. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én hétfőre nem várom, ma teszteltem a teszveszes 10-es tesztetl első pisiből, és egyből megjelent a T csík is, igaz még nagyon halványan. Hétfőn újra tesztelek, remélem csak erősödni fog! A görbém szörnyen néz ki, a melleim ugyan úgy feszülnek mint eddig szokott már évek óta, kevés folyásom van, de ez is mindig így szokott lenni a közelgő mensi előtt. Enyhe görcsölgetés. Szal tipikus mensi tüneteim vannak. :) Sok sikert magunknak!
2010. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Én holnap megnézem egy 10-es teszttel. Az érzéseimmel és a jeleimmel meg már úgy vagyok, h nem foglalkozom vele, mert már annyi mindent olvastam itt, h elbizonytalanodtam. Tehát majd meglátjuk. Az biztos, h eddig másképp éreztem magam, ha megjön. HAJRÁ CSAJOK!! Tök kíváncsi vagyok mi lesz.
2010. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hello csajok! Én 13-ra nem várom! Szerdától olyan érzésem van mintha megakarna jönni! A mellem nem feszül még, de hányinger szédülés van! Hétfőtől nem volt semmi folyás, ma volt egy kicsi fehér. Szerintetek ez gond??? Ha nekem nem jössz össze nektek nagyon drukkolok!!! De azért remélem nektek is sikerül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

20-as teszt nem túl erős pozitív. :-))

tegnap 14:01 voltam

2010. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, holnapra nem varom de ma mar nem birtam es reggel csinaltam egy tesztet, sajnos negativ lett, de azert nektek drukkolok.
2010. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves 14:01-es gratulálok.Én holnapra nem várom.Ilyenkor már barnázni szoktam de eddig még semmi,remélem nem is lesz.Boldog baba várást!!!!!!!!!!
2010. ápr. 11. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!