Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha jól értelmezem akkor most...

Ha jól értelmezem akkor most vége mindennek?

Figyelt kérdés
1,5 hete barnázok,ügyeleten voltam,a doktornő azt mondta fenyegető vetélés,Utrogestant és Magne B6-ot kell szednem,ágynyugalommal és bő folyadékbevitellel.6.hetes terhességemmel ma voltam uh-on,a leleten a következő:Uterusban a cervix-corpus határon 14mm-es,szabálytalan petezsáknak imponáló képlet.Magzati echo nem látható.
2010. ápr. 7. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ahogy leírtad a leleteden olvashatót,és a történetet,igen,sajnos nem sok remény van arra,hogy embrió fejlődjön ki:(((

Szerintem missed abortion lesz a vége,vagyis műszeresen be kell fejezni a terhességet.

Sajnálom.

Mielött bárki lepontozna,a szabálytalan petezsák,és magzati echo nem látható sajnos erre utal.

Egyébként az ultrahang után mondott valamit az aki csinálta?

2010. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálatokban a "szabálytalan" nem jelent jót 90%ban, főleg 6 hetes terhességnél. Szerintem várnak még és ha nincs fejlődés, akkor sajnos....
2010. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Sajnos a magzati echo nem látható valószínűleg azt jelenti hogy üres a petezsák :(( 6. héten pedig már kellene neki látszódnia.

Mindazonáltal ha esetleg később következett be a fogamzás, talán még van egy kis remény hogy csak MÉG nem látható, de majd az lesz :(

Majd írj hogy mi történt veletek..drukkolok nagyon hogy csak az utóbbiről legyen szó.

Egyébként nem is fűztek a lelethez semmit??

2010. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A hölgy aki az ultrahangot végezte,csak annyit mondott hogy vigyem a leletet az orvosomhoz.:(

Erre majd holnap kerül sor...:(

2010. ápr. 7. 16:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szia, pont ezen az oldalon volt egy olyan kérdés, hogy a 6. héten üres petezsáknak tűnő valami van, lehet e esélye az illetőnek, én azt írtam ne reménykedjen, de utánam ezerrel írták, hogy nekem is volt ilyen és nem látszott, de a 8 hetesen még szívhang is volt.. szóval kicsit várj még, ne fűzz nagy reményeket, és akkor max pozitívan csalódsz, de az idegesség sem tesz túl jót.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


itt találtam.. szóval nagy levegő, kitartás, és ha gond volt, akkor csináltass utána hormoneredményt- kövi baba előtt, lehet az elejétől kell majd duphastont, vagy mit kaptál, szedned! (sárgatestelégtelenség miatt gyakori a korai vetélés)


és ha tudunk segíteni, szólj, szerintem sokan segítenek szívesen neked! bármiben!

2010. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szóval szedd még az utrogestant!
2010. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az embió nem látható még nem jelent semmit! Viszont a szabálytalan petezsák nem jó :(


Drukkolok, ez még mindig kétesélyes azért!

2010. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem ugyan ez volt tavaly.....missed.ab lett a vége.....:(

2010. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2* volt ez.Én a 3nál a kimaradás napján teszteltem és 1 héten belül mentem dokihoz.Én az Utrogestan golyót kaptam és megmaradt a terhességem.
2010. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos a babuci elhalt...:(

Most kaptam az orvosomtól 1 hetet,azt mondta jó esélyem van rá,hogy kitisztul a méhem spontán,és elkerülhető a müvi beavatkozás.

2010. ápr. 8. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!