Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy akik meddőségi klinikára jártak, járnak, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Megnéztem, elég sok van az országban, írnak ezt is, azt is róluk, szeretnék érdeklődni, melyiket javasoljátok? Legközelebb nekünk a Kaáli lenne, Kaposváron. Ott esetleg járt valaki?
2011. júl. 12. 11:25
 1/7 sumergo ***** válasza:

A kaposvárit nem ismerem, de a tapolcairól csak jót tudok mondani, mindenkiről aki ott dolgozik. Bárcsak ilyen mentalitással dolgoznának minden egészségügyi intézményben! Dr. Török Attilához jártam, mindenkinek csak ajánlani tudom. Ráadásul itt nagyon kevés olyan dolog van, amiért fizetni kell, ahhoz képest amit más intézményekről hallottam. Nincs konzultációs díj, alap vérvételek ingyenesek, vizsgálatok is ingyenesek. Én csak extra vérvételért (pajzsmirigyes, én kértem) és fagyasztásért fizettem. Remélem nem is változott, mert ezek is sok pénzbe kerülnének, és hát senkinek sem mindegy.


23+1 hkm

2011. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:

Én a budapesti Kaáliba járok. Ha a többi klinikájuk is olyan, mint ez, akkor szerintem oda menj. Nagyon profik és jól fel vannak szerelve. Persze, ezt sok más intézmény is mondja magáról, lehet, hogy így is van, nem tudom. De olyat még sehol nem tapasztaltam, mint itt : a kezelések alkalmával letakarnak, nem tesznek közszemlére, nem éreztem magam kínosan egyszer sem. Mindenre figyelnek, ha kell, százszor elmondják ugyanazt, türelmesen. :-)

Kíváncsian várom, hogy döntesz. Ha a kaposvári Kaált választod, majd írd meg, milyen.

2011. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sumergo ***** válasza:
Úgy tudom, a tapolcai is Kaális! :-)
2011. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, a tapolcai is Kaáli, megnéztem a honlapjukat, Török dr-t is megtaláltam. :) Valószínűleg mellettük döntök, és marad Kaposvár, mert az van a legközelebb.

Még annyit, hogy hogyan mentetek először? Csak bejelentkeztetek és kész? Nekem 3 éve volt egy méhen kívülim, azt mondták akkor, hogy a jobb vezeték nagyon kacskaringós, szinte esélytelen, a balban meg volt a műtét, elzáródhatott, ha hegesedve gyógyult. Most már nagyon szeretnénk babát, és nem akarom az időt húzni, 7 hónapja nem szedem a gyógyszert, ebből az utolsó 3 hónapban már nem védekezünk, de eddig semmi, 31 éves vagyok. Szerintetek is keressem fel őket, ugye?

2011. júl. 13. 09:58
 5/7 Manka68 ***** válasza:
Igen, kersd fel őket. Nem kell beutaló. Bejelentkezel, adnak időpontot, viszed az eddigi összes leletedet. Valószínűleg kérni fognak egy átjárhatóságit, hogy érdemes-e inszemet csinálni. Megcsináltathatod a vizsgálatokat tb-re a saját nődokidnál, vagy náluk, de azért fizetni kell. Viszont jelentősen gyorsabban megy. :-)
2011. júl. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sumergo ***** válasza:

Nem biztos, h fizetni kell, Tapolcán mi nem fizettünk semmiért, átjárhatóságit viszont ott egyáltalán nem csinálnak. Amennyire tudom ezek az árak, vagy a TB támogatottság teljesen eltérő intézetenként. Én azt javasolnám, h a saját nődokiddal beszéld meg az átjárhatóságit, és jelentkezz is be a kaposvári intézetbe, így lehet mire mész már meg is lesz a friss leleted az átjárhatóságról.


És igen, mindenképp javaslom én is egy ilyen intézet megkeresését, mégiscsak ez a szakterületük, ha valaki tud neked segíteni, h babád legyen akkor ők tudnak!!


23+3 hkm

2011. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
Ja, és ne áruld el, h csak 3 hónapja nem védekeztek! Mondd azt, h már 1 éve szeretnétek babát, és nem sikerül! Nem tudom igaz-e, de állítólag 1 év sikertelenség mindenképp kell, ez az apró füllentés meg szerintem simán belefér!
2011. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!