Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győr vagy Tapolca? Melyiket...

Győr vagy Tapolca? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Ismerősöm fog menni beültetésre az orvos azt mondta ő döntheti el hova szeretne menni.Mind2ről hallott jót is rosszat is.Köszi a segítséget előre is!
2011. aug. 25. 07:32
1 2
 1/14 Grófházy ***** válasza:
100%

Az útiköltséget csak akkor támogaja nekik a TB ha a lakhelyükhöz közelebbi intézetet választják.

Mi Tapolcára járunk.Nagyon rendesek.Én rosszat nem tudok mondani.Ha elfogadnak egy tanácsot,akkor Dr.Török Attilát válasszák,ne Csongrádyt.Török tanárúr szerda kivételével minden nap van.

Győrben egy csomó minden fizetős itt csak 1-2 speckó vérvétel.

Győrben sokat kell várni,itt nem vészes.

AMikor én telefonáltam,akkor időpontot konzultációra 6 hónap!!! múlvára adtak,kell házassági anyakönyvi kivonat is(nem vagyunk házasok).tapolcára viszont a köv. mensikor már mehettünk,és meg sem kérdezték,hogy kik vagyunk egymásnak.

2011. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kolléganőm három évig járt győrbe(PCOS)kezelésekre,műtétre ki dobott egy csomó pénzt az ablakon és semmi majd el mentek tapolcára és már az első alkalommal is többet segítettek neki mint győrben a három év alatt!!!Egy hónap hormonkezelés és egy sikertelen inszem után egy második sikeres hátulütőként:méhenkívüli így sajna műtét lett a vége viszont ezáltal kiderült,hogy petevezetéke be volt szűkülve amit a műtéttel korrigáltak és amint minden rendben ismét inszem lesz aminél remélhetőleg már nem lesz semmi gond!

Mindez fél év alatt az előtte levő három évhez képest!

Szóval ha választani kell inkább Tapolca!

Mi is megyünk a hónap végén(lombik miatt)és bár Győr jóval közelebb lenne mi a pesti kaáliba kértünk időpontot pontosan kolléganőm sikertelenségéből kiindulva aki Győr mellett lakik és Tapolca ugye onnét vagy 100km.

2011. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

sziasztok! én az nem értem, hogy hogyan lehetséges, hogy egy intézethez tartozik a győri és a tapolcai kaáli is, mégis - elmondásotok alapján - a tapolcai sokkal olcsóbb! nem törvényszerű, hogy egy áron van minden mindenütt?

én győri vagyok, így a győri kaáliba terveztem a látogatást. de csak jövő nyáron szeretnék (addig dolgozom fel a sokkot, amit 2 hete kaptam,hogy a férjemnek nem lehet természetes úton gyereke). de ha 6 hónap, mire bekerülök, akkor lehet, hogy már most be kellene jelentkeznünk?

2011. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Grófházy ***** válasza:

1. vagyok

Kedves utolsó.Mégha jövőre is mennétek,én tutira foglalnék időpontot!!!!(Bár én nem várnék addig,de biztosan oka van a döntéseteknek)

Biztosan szörnyű dolog ezzel szembesülni,de ha csak 1 éve múlva mentek el,meg mire minden vizsgálatot megcsinálnak megint el fog menni minimum 3-4 hónap.Mert csak ezek után jegyeznek elő lombikra.Akkor is megcsinálnak minden vizsgálatot mégegyszer,ha papírt visztek óla.Tapolcán max fél éves leleteket fogadnak el,de nem mindent!!!

Tapolcán most találkoztam egy párral,ők is győrből jöttek át,mert februárra tudták őket legkorábban előjegyezni lombikra.Tapolcán meg 2 hónap múlva mehetnek.

Én azt javaslom,hogy ezeket ismerve gondolod át mégegyszer mikor jelentkeztek be.

Tudod milyen szörnyű mikor az első vizsgálatkor azt mondják,hogy 1 hónap múlva leszenk meg az eredmények(mert ezekre sajna ennyit kell várni a tenyésztés miatt) akkor meglátjuk mi lesz és így tovább ezek sok időt elvesznek. Ezért mondtam,hogy ne úgy kalkulálj,hogy na akkor most jöhet a baba,mert ott még optimális esetben is minimum3-5 hónap hozzáadódik.

2011. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 sumergo ***** válasza:
A TB dönti el, hogy melyik intézményben mit támogat. A tapolcaiban szinte minden ingyenes, elég jól pörgetik a vizsgálatokat. Mindennel elégedett voltam. A győriről csak hallottam dolgokat, de azok nem túl biztatóak. Nekünk tapolcai lombikos babánk van a pocimban.
2011. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Grófházy ***** válasza:
100%

ja és tapolcán a legelső alkalommal aláirattak veünk egy papírt,hogy nem fogadnak el hálapénzt,ne is próbálkozzunk.Ők más elvek szerint dolgoznak.

Ez nekem nagyon szimpatikus volt.Nem a pénz miatt,hanem az elv.

Manapság ilyesmivel nem is nagyon találkozik már az ember.

2011. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem hagy nyugodni, hogy győrben fizetős, tapolcán nem, ezért rákerestem, s ezt találtam:

[link]

azt írja, hogy elvileg nem csak a tapolcai ingyenes, hanem a többi is.

2011. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Grófházy ***** válasza:

a kolléganőmék győrben voltak. 60.000!!!! Ft volt nekik a konzultáció,ahol a doki elmondta a jelen eredményeikkel milyen lehetőségeik vannak.(A férjének borzalmas spermaképe volt)

Nem hiszem,hogy hazudott volna...

én is nagyon megdöbbentem

2011. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 sumergo ***** válasza:
56%

12:45-ös. Ez pont a tapolcai honlapja! És igen maga a lombik eljárás ingyenes(Mo.-n mindenhol, ha van TB-d!!), de a konzultációk, és sok-sok vizsgálat Tapolcán ingyenes, Győrben viszont nem. Én Tap-ra jártam, tudom, és van jó ismerősöm, aki Győrbe járt, és sok dologért fizetni kellett.

Akkor írj, ha tapasztalatod van!

2011. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

sumegro!

pont, hogy nincs tapasztalatom, s mint olvashatod, "nem hagy nyugodni..." azaz ez egy feltevés volt, amire vártam, hogy a tapasztaltak mit írnak. és igen, tudom, hogy ez a tapolcai honlapja, de azt írja, hogy az ország minden részén vannak intézeteink, azért, hogy mindenki a lakhelyéhez közel találjon egyet.

2011. aug. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!