Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik programnál a leszívást...

Lombik programnál a leszívást hogyan ajánljátok?

Figyelt kérdés

Most lesz az első beültetésem,és arról kérnék infót,hogy a leszívásnál hogyan jobb? Altatás,vagy érzéstelenítés.

Előre is köszi.


2011. szept. 28. 17:44
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én az altatást javaslom, kb negyed óra az egész, rögtön utána fel is ébredsz. Az egészből nem érzel semmit, nincs kellemetlen élmény. Utána még egy órát feküdni kell, ha esetleg szükség van rá, kapsz fájdalomcsillapítót.

Hogy érzéstelenítéssel milyen lehet, nem tudom, de van egy tippem, hogy hova adják az érzéstelenítő injekciót...

Nekem épp elég a tudat, hogy belülről keresztülszúrnak egy hosszú tűvel, de hogy ébren is legyek közben, na azt már nem.

2011. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. szept. 28. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig altatásban csinálták! A másikat nem próbálnám ki! Van elég szenvedés így is, nem kell feleslegesen idegeskedni. Alszol egy kicsit és már kész is vagy. Én még álmodni is szoktam. :-)

Sok sikert a lombikhoz!

2011. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy! :)
2011. szept. 28. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt választási lehetőségem, altattak. Jobb az úgy, mert még véletlenül sem tudsz bemozdulni, miközben egy nagy tűvel szúrkálnak hüvelyen keresztül. Ez csak felületi altatás, nem vészes
2011. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én külföldön élek és itt sincs választási lehetőség ,itt nem altatnak. Nagyon féltem tőle, de gondoltam ha annyi nő túlélte itt én is :) és tényleg hipp-hopp kész volt, 14 tüszőm volt. Én kaptam egy szurimixet amiben volt kedélyjavíó ,fájdalomcsillapító és vmi ami szabályozza a vérnyomást. Úgy éreztem magam mint aki becsípett :D de mire betoltak,/minden ki van számolva/ akkorra már az izgulás elnyomta a hatását , mikor a tűt átszúrták a hüvelyfalon akkor köhögnöm kellett és csak egy tompa nyomást éreztem egy kis ponton. Inkább az szúrt mikor a tüszőkbe szúrták a tűt és leszívták a petét,de teljesen kibírható volt. Mikor végeztünk csak néztem mondom tényleg vége? :D nekem 5 percnek tűnt.

Én soha nem voltam altatva ezért annak attól is tartottam volna és nem bánom hogy most sem került rá sor.

2011. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! :)
2011. szept. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!