Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami jó praktikátok...

Van valami jó praktikátok teherbeesés növelésére?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Málnalevél , palástfű , cickafark teák , folsav , e-vitamin , nekem segített.
2009. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi problémád, akkor igaziból nem kellene semmi praktika. De ugye szeretünk biztosra menni, ezért én is mindennek utána néztem, mielőtt próbálkoztunk, és betartottam dolgokat. Mert nem csak akkor kell kezdeni egészséges életet élni, amikor már babát várunk, hanem már előtte fel kell készíteni a szervezetet. Gyümölcs, zöldség napi szinten, 100%-os gyümölcslevek, ásványvíz. Szerintem ez a minimum. Én elkezdtem szedni terhességi vitamint is már próbálkozás előtt egy hónappal. Konkrétan Elevitet. Nekünk elsőre sikerült, de semmi garancia rá,hogy azért, mert ezeket ettem és ittam. Lehet szerencse is. Aztán sok jót hallani a cickafark és palástfű teáról, azt akkor még nem ittam.

És persze ne feledkezzünk meg a partnerről sem, mert azért jó, ha ő is oda figyel magára ebben az időszakban. Hiszen két ember kell hozzá. Innen meg már csak az összebújás ne maradjon el, főleg a megfelelő időszakban és akkor megtettél mindent! :)

HAJRÁ! SOK SIKERT!

2009. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1, hőmérőzés: abból megtudja az ember van-e egyáltalán ovulációja! (nekem volt peteérésem, de tüszőrepedésem nem, azt hittem minden rendben van, egy év próbálkozás után, derült ki 2 havi hőmérés alapján hogy nincs is ovulációm!)


2, palástfű, cickafark teák jó hatással vannak a peteérésre és a baba beágyzódására is! ( habár hallottam már akinek kitólta a ciklusát pár nappal!)

3, E-vitamin

4, magzatvédő vitaminok (pl elevit, gravida) felkésziti a szervezetet a babásodásra)

5, két naponta szerelmeskedés

6, szex után poppsi alá párna és fél óra pihi

2009. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! A teákat kipróbálom minden képpen. Elevitet szedek, és megpróbálunk egészségesen élni már 4 hónapja (2 hónapja próbálkozunk csak). remélem hamar összejön :-)
2009. márc. 14. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után indokolt esetben gyógyszerek (peteérést serkentő, prolaktin helyreállító, progeszteron erősítő).
2009. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A cickafark teát a körülbelüli peteérésig idd, a palástfűvet ihatod utáni is a menszesz idejéig. Ezt nem láttam, hogy írta valaki, de a cickafark vetélést okozhat ha éppen peteérés után iszod és már megfogadt. Viszont előtte tényleg jó, mert segíti a peteérést. A palástfű pedig erősíti a méhedet. Emellett tényleg hőmérőzhetsz is. Ha esetleg kicsit savasan étkezel, akkor lúgosíts. Párod nem tudom mennyire végez ülőmunkát, érdemes kicsit mozognia ha nem. 2 naponta szex és a kispárna szintén alátámaszthatom, hogy hatásos.

13 heteske (a második babával)

2009. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ovu-teszt,mindkettőtöknek Evitamin, és 2naponta szex aztán gyertyaállás,vagy párna a popsi alá:D.Nálunk bejött,próba cseresznye,sok sikert.

6hós kis legény anyuja

2009. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudok egy könyvet ezzel kapcsolatban, ha írsz privit megírom hol lehet megrendelni.
2009. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azóta már 17 hetes terhes vagyok, és köszönöm nektek a segítséget :-)

2009. júl. 18. 10:45
 10/11 anonim ***** válasza:
De jó neked! Gratulálok!!! És miket fogadtál meg a tanácsok közül?
2009. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!