Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hetes terhes vagyok, első...

5hetes terhes vagyok, első terhesség, normális hogy picit szúrkál a hasam?

Figyelt kérdés
igaz felvagyok fújodva meg szorulásom van kicsit attól lehet? és tanácsokat tudtok adni mire kell ilyenkor figyelni stb? pl hajat festeni lehet-e?
2011. máj. 21. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajat festeni nem szabad. És a has szurka is természetes.
2011. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolóval egyet értek. + a szorulással vigyázni kell. Olyan ételeket kell bevezetned, amik mozgatják a beleidet és kiiktatnod, amik fogják a hasat. Azért fontos ez, mert ha nagyon nyomsz a wc-n az vetélést később koraszülést is előidézhet. Igyekezz sok folyadékot is inni.
2011. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Állítólag hennával lehet ilyenkor is hajat festeni, ha semmiképp sem szeretnél várni, van mindenféle színben.
2011. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor sima eddig használt hajfestékkel semmiképp sem?:(
2011. máj. 22. 09:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A hasszurkálás teljesen normális az elején, pár hétig tart csak. Én festettem egész terhesség alatt a hajamat és semmi baja nem lett a kisfiamnak. Szerintem nem szívódik fel annyi vegyi anyag, hogy árthasson. Ha kibírsz 2 hónapot, akkor saját megnyugtatásodra inkább addig ne fesd be a hajad (12. hétig), vagy tudom javasolni az ammóniamentes hajszínkrémeket, nagyon jók és tartósak (a jobbik fajtából valóak). A szorulásra jó a Duphalac vagy Laevolac szirup, terhesség alatt is lehet használni, nekem is ezek segítettek, hiába a rostos étrend:)
2011. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hasznosak voltak:)
2011. máj. 22. 10:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szia én is 5+3 hetes vagyok...


puffadásra espumisan gyöngyöt szedek, széklettel meg nincs gondom, mert minimum 2 naponta tornázok és rengeteg gyümölcsös és rostos dolgot eszem, ennél jobb nem is kell :)

olvastam, hogy a sok színezékes kaja is okozhat székrekedést, ezért is ajánlják hogy terhesség alatt kerüljük az ilyet.

jah, és a szurkálás nekem is van, csak megerősíteni tudom az előző hozzászólókat, hogy nem gond. gondolj csak bele, mi minden változik most oda lent, felkészül a méhed a terhesség kihordására.


jó baba várást

2011. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. máj. 22. 12:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen ez a hasszurkálás? Mint a menszi előtti érzés?
2011. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a szurkálás olyan mint mikor szorulásod van, menszi elötti érzés kb 2hete volt konkrétan pár nap görcsölés de semmi vér, váladék hála! azota semmi sincs!
2011. máj. 23. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!