Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31 napig szedtem a fogamzásgát...

31 napig szedtem a fogamzásgátlót, nem akartam, hogy megjöjjön. A negyedik gyógyszermentes napom van azóta, de még mindig nem jött meg. Mi lehet a késés oka?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A 7 nap alatt kell megjönnie, még ne aggódj. De az is lehet, hogy megkavartad egy kicsit a 31 nappal. Ha a 7 nap alatt sem jön meg menj el orvoshoz.
2011. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy megkeverted a ciklusod. Ha tolni akarod a mensit, tanácsos az egész következő havi adagot is beszedni, nem pedig szedni belőle, majd egyszer csak félbeszakítani. Ha nem jön meg, természetesen tesztelj, de amúgy szerintem sanszos, hogy ez most kimarad.
2011. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!