Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy bajban vagyok?

Lehet, hogy bajban vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát voltam egy fiúval mensi után kb. 1-2 napra rá. Elnézést a kifejezésért de leszoptam és a számba élvezett el, de egy kicsit olyan lett az újjam de azt lenyaltam, de nem mostam kezet utána. Valóban elhal a sperma a levegőn.? De ha lenyaltam és úgy nyúltam magamhoz akkor lehetek terhes? Kérlek segítsetek.
2011. máj. 25. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj, nem, de nemibetegséget még kaphatsz, attól nem félsz?
2011. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De attól is félek nagyon, de remélem tényleg nem lesz semmi baj. A mensimnek ma vagy holnap kéne megjönni, de mindig késik egy-két napot. :\
2011. máj. 25. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet, ha valami van akkor úgy is kimutatja! Feleslegesen ne félj, ne parázz!

De ha elmész nődokihoz ír fel neked fogamzásgátlót,( persze ha szedhetsz, mert vannak okok amiért nem lehet) és akkor élheted a nemi életedet nyugodtan. Bár ha sűrűn váltasz partnert érdemes a tabletta mellé gumit is használni! :D

Sok sikert!

2011. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!