Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég nagy bajban vagyok, és...

Elég nagy bajban vagyok, és nem tudom mit és hogyan tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy hete nem vagyok jól szúr a hasam de nem folyamatosan viszont elég sokat. Fájdogál a fejem és fura a közérzetem. MEnsi már két hete nem jött meg. A hasam néha bekeményedik és akkor meg kell állnom pihenni. Ma kerékpároztam és éreztem, hogy nagyon megterhelő...Utána egy kis rózsaszín folt, ami vizeletürítés után a törlésnél minimálisan jelentkezik. Teszt negatív!!! Táboroztatok így a doki sem jöhet szóba, csak másfél hét után. Terhes tuti nem lehetek? (Mert a tesztek negatívak) Még pihenni sem tudok. Lehet méhen kívüli is azért nem jelzi még (úgy tudom azt sokkal később jelzi és gyengébb is)
2010. júl. 10. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én 4 hét 4 napos vagyok de ugyan ezek a bajaim még a folytonos éhséggel a nyügösséggel és a székekedéssel:S
2010. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a tesztek negatívak biztos nem vagy terhes.


Valószínü csak valami miatt késik és a rossz közérzetet is ez okozza.


Max nagyon korai terhes lehetnél de az is valósínütlen.


Jobb lenne ha felkeresnél egy dokit mert lehet még rosszabbul fogod magad érezni.

2010. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem nincs nagyon más bajom! ÉS A TESZT MÁR MUTATNÁ, NEM DE BÁR??? Bár néha elfáradok, és most többet is aludtam, de semmi más. Én csokit eszem!!

DE ez a rózsaszínes valami idegesít!!!DE nagyon ez nem baj? Ez hülye kérdés. Tuti nem jó! Csak mit lehetne tenni? Már egy csomót gondolkodtam. És ott tartok, hogy kedden este elkéretőzöm és elmegyek a városba a dokimhoz! DE HA MEG NINCS SEMMI AKKOR HÜLYÉNEK NÉZ. VAGY LÁTNA VALAMIT?

2010. júl. 10. 20:26
 4/9 A kérdező kommentje:
EGYÉBKÉNT A MENSIM, MINT A SVÁJCI ÓRA. Mindig időben jött!
2010. júl. 10. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
mi az h nincs semmi? az máááár vmi ha késik akár gyerkőck akár nem.. és nem néz hülyének,. mert ő doki ez a dolga. ha te lennél doki hozzád mennének ezzel a panasszal te se néznél mást hülyének sztem.:P
2010. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb 5 hétig nem volt pozitiv tesztem. Szóval szerintem még akár terhes is lehetsz, ha amúgy volt megfelelő előzmény. De speciel az idő engem is kikészitett most a héten, pedig tuti nem vagyok terhes, edzeni is alig ment, munka meg pláne :( Szóval marad az, hogy az idő majd megoldja :)
2010. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tervezzük már jó rég óta, de eddig semmi. Egyébként volt egy halvány pozim de utána vagy 3-4 negatív. A pozi nem volt jó teszt (Maria romed). Hááát nemtom...
2010. júl. 10. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy valami gyulladás van a szervezetedben, én nem lennék nyugodt amíg nemlát orvos, megoldanám az elkéreszkedést inkább. Az a biztos ha lát doki.

Egyébként hallottam olyat (és itt is olvastam nem egyszer) hogy valakinek később mutatott pozit a teszt, miután már a doki is igazolta vérvétel alapján a terhességet, a tesztek még mindig nem mutatták valamiért... érdekes dolgokat produkál a természet, mindnesetre a tünetedid korántsem normálisak szóval akár baba akár gyulladás, akár hormonális probléma mindenképp látnia kéne dokinak. Ezért nem fog kinevetni. Ez olyan mintha félnék háziorvoshoz menni ha fáj a torkom mert mi van ha hüléynek néz?!

2010. júl. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
CSak azért írtam ezt a hülyének néz témát, mert pár napja elmentem vérvételre beutalóval és nem vették le a véremet!!!! Béta HCG-t kértünk, de nem csinálták meg. Nem is igazán értettem a nőt mit hablatyol, mivel nálam volt a beutaló, de csak kötötte az ebet a karóhoz. Hormonprobléma persze lehet, de nem hinném. Már 1,5 éve havonta járok szinte dokihoz. Már régóta jók az eredményeim. De kedden elmegyek. Előbb nem is tudnék, mert akkor van magánrendelése. KÖSZÖNÖM!
2010. júl. 11. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!