Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elzárodott petefészeknek...

Az elzárodott petefészeknek vannak tünetei? Ha nem átjárható ez csak az átjárhatósági vizsgálaton derül ki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek tünetek, egy un. laporoszkópos átjárhatósági vizsgálattal tudják kideríteni. Ha minden rendben van nálad és a párodnál is, és akkor sem esel teherbe, egy bizonyos idő után csinálják meg ezt a vizsgálatot. Számomára is fura volt, de sok-sok más vizságlat, próbálkozás után következett volna ez, pedig elvileg akkor az előtte kapott gyógyszerek, stb. nem is használt, mert ugye nem voltam átjárható.
2011. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tünetei nincsenek. Többféle átjárhatósági vizsgálat van.

Jobb helyeken addig nem kezdik kezelni semmivel a leendő kismamát, amíg ezt a vizsgálatot nem csinálják meg.

2011. máj. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég hallottam azt, hogy ha van ovulációs vérzés akkor az azt jelenti hogy az adott petevezeték átjárható.
2011. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sumergo ***** válasza:
Ha nincs ovus vérzés, attól még átjárható lehet! Valamilyen vizsgálat biztosan kell, anélkül nem lehet megmondani. HSG-vel is meg tudják nézni.
2011. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs tünete.Az átjárhatósági vizsgálatot viszonylag az elején, a vérvételek után megcsinálták nálam is,szerencsére átjárható vagyok.A vizsgálat rövid ideig tartó kellemetlen görccsel jár, de túl kell rajta esni.Röntgen alatt csinálják,magánrendelőkben van ultrahangos is, illetve van még a laparaszkópos is ,ami műtétnek minősül.
2011. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!