Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A HSG utáni első menzesz...

A HSG utáni első menzesz fájdalmas?

Figyelt kérdés
Mindkét oldalon elzáródást mutatott ki a vizsgálat .Eddig normál mensiim voltak ! Számíthatok most valamivel nagyobb fájdalomra? A vizsgálat nagyon fájt.Megpróbálták átjárhatóvá tenni ,de nem sikerült.Műtét kell majd.
2009. márc. 16. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy a mensinek ehez semmi köze, ugyanis a méhből ürül ki a nyálka mensikor.

Sajnálom, hogy műteni kell, de legalább utánna rendben leszel!

2009. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs hogy kérdezek. Én a héten megyek hsg-re és nagyon félek, mert valószínű nekem is vannak elzáródásaim.

Milyen volt a beavatkozás? Ezek szerint a teljes elzáródást is lehet orvosolni?

Köszönöm

2009. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hugomrólnak volt hsg.ja csak nincs netközelben ezért kérdezek én. . Multhéten volt ,és azt mondta ,hogy a vizsgálat nem nagyon féjt csak amikor megpróbálták megszüntetni az elzáródást.
2009. márc. 16. 13:04
 4/4 A kérdező kommentje:
jav: hugomnak
2009. márc. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!