Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megmaradt a babám?

Szerintetek megmaradt a babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok!kérlek segítsetek az a "gond" hogy május 6 án kellet volna megjönnie!nem jött meg csináltam négy tesztet!1. pozítiv,2.nem értékelhető,3.negatív,4.pozítiv!elmentünk a párommal a dokihoz!megvizsgált azt monda h 3 hét múlva menjek vissza (június 6)de miután megvizsgált rá két napra(18án)elkezdtem vérezni ami 5 napig tartott!megijedtem és felhívtam ez mitől lehet,ő azt mondta nincs semmi baj igyak sok folyadékkot és pihenjek sokat,lehetőleg ne emljek és minden rendben lesz!ez így is volt!Szerintetek megmaradt a baba?és ha megmaradt akkor egészséges lehet?Kérlek válaszoljatok mert nagyon kétségbe vagyok esve!!
2011. máj. 26. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm is vérzett, bár azt nem tudom pontosan mennyi idősök voltak már a kicsivel. Neki is ezeket mondta a doki, csak a ne emeljen volt nehéz. Ugyanis volt már egy 3 éves gyermekük, a férje meg munkába. Végül egészséges, szép babájuk született, komplikáció nélkül, pár nappal a kiírás előtt.
2011. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni,csak a saját esetemet írom le.Én tudom,hogy biztosan terhes voltam,kb 4-5 hetes.Éppen,mielőtt orvoshoz mentem volna, "megjött".Megijedtem,rohantam ilyen-olyan rendelőbe,még kórházba is.Az orvos már nem látott semmit,azt mondta,valószínűleg a menstruációval elment a baba, menjek vissza ha nem állna el a vérzés.Elállt,mintha valóban menstruáltam volna.Ha esetleg volt baba,és így elment,ne sajnáld,jobb ha korábban megy el,mintha már pár hónaposan.Nem bántásból, írtam,remélem nem úgy veszed.
2011. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó!Persze nem bántásnak veszem!de nagyon félek ugyanis egy éve volt abortuszom!muszáj volt szegényemet elvetetni mertnem tudtunk volna neki olyan körülményeket bíztosítani mint amit most tudnánk!és nagyon szeretnék már egy kisbabát:)
2011. máj. 26. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem késés után egy héttel,erős pozitív tesztem volt,rá egy hétre megjött.Utána elmentem dokihoz és ő maga csinált egy terhességi tesztet a vizeletemből és teljesen negatív volt,megnézte ultrahangon,de nem volt már baba.Nem kellett műszeres befejezés.Úgyhogy szerintem csinálj egy tesztet,mert abból sok minden kiderül.És mindenképp menj dokihoz,mert ha baba van ki kell deríteni a vérzés okát(valóban lehet ártalmatlan is),ha nincs akkor azért hogy ki tisztult e teljesen.Sajnos ez lehet egy spontán korai vetélés ami tulajdonképp egy természetes szelekció.Ne ess kétségbe,derítsd ki hogy mi történt,minden jót kívánok neked!(azóta két kisfiú anyukája vagyok már)
2011. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk vérzéskor azonnal befektetnek a kórházba.
2011. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nővérem is vérezgetett a második terhességénél az eleje környékén és mondták hogy el kapott valami fertőzést nem tudni hogyan és mitől de a baba is veszélyben volt kapott rá gyógyszert és nem volt utána semmi baj.egészséges lett a baba
2011. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszurd, nem nézett meg a doki, amikor elkezdtél vérezni??? Honnan tudja telefonon, hogy van-e baj vagy nincs? Ahogy a fenti válaszokból is látod, nem lehet tudni, hogy "csak úgy" véreztél-e, vagy elment a baba. Előbbi esetben jó lenne, ha mondanának valamit, hogy mit csinálj / ne csinálj, vagy adna esetleg sárgatest hormont, utóbbi esetben pedig lehet, hogy szükség lenne műszeres befejezésre. Nagyon-nagyon drukkolok, hogy ott legyen a babád, de én biztos nem várnék 3 hetet, hanem azonnal elmennék UH-ra. Vetélés esetén kb. 10 nap, mire kimegy a HCG, tehát teszttel még nem feltétlenül tudod megállapítani, hogy mi a helyzet. Szerintem irány a doki, és utána írj, hogy mi volt! Nagyon drukkolok!!!!!
2011. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt az idióta orvost. Az enyém mondta,hogy ha akármilyen picit is vérzek, azonnal menjek!

Szerintem keress fel sürgősen egy másik dokit! Vagy irány az ügyelet!

2011. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
2.vagyok.Amikor velem ez történt,éppen 300km-re voltam az otthonomtól."Sztk"-ba mentem ott csak csináltak egy ultrahang félét,és felküldött (busszal mentünk párommal) a 20km-re levő város kórházába.Ott vártam röpke 2 órát a nagy pocakú anyukák mellett,mire az orvos szólított.Utána még 10perc,mire meggyőztem az orvost,hogy ugyan vizsgáljon már meg,mert elképzelhető hogy baj van.Kifogásolta hogy vérzek,és véletlen olyan lesz valami,ez volt a kifogása.Én meg azt se tudtam mi van velem,mi lesz a "babámmal".Gratulálni tudok annak a kórháznak:(
2011. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!hnap megyek orvoshoz azóta nem véreztem!a tünetek megvannak!(rosszulét,hányinger,mellfeszülés,és fáradékonyság,meg persze állandóan tudnék enni)szerintetek mennyi esély van arra h megmaradt a babám?
2011. jún. 5. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!