Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megmaradt a babám?

Szerintetek megmaradt a babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok!kérlek segítsetek az a "gond" hogy május 6 án kellet volna megjönnie!nem jött meg csináltam négy tesztet!1. pozítiv,2.nem értékelhető,3.negatív,4.pozítiv!elmentünk a párommal a dokihoz!megvizsgált azt monda h 3 hét múlva menjek vissza (június 6)de miután megvizsgált rá két napra(18án)elkezdtem vérezni ami 5 napig tartott!megijedtem és felhívtam ez mitől lehet,ő azt mondta nincs semmi baj igyak sok folyadékkot és pihenjek sokat,lehetőleg ne emljek és minden rendben lesz!ez így is volt!Szerintetek megmaradt a baba?és ha megmaradt akkor egészséges lehet?Kérlek válaszoljatok mert nagyon kétségbe vagyok esve!!
2011. máj. 26. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na, mi van veled?
2011. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló vagyok ,és érdekelne hogy minden rendben van -e veletek?
2011. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szi8asztok!Köszi az aggodalmakat..de sajna nem nem jött össze!elment a baba!az orvos nem figyelt oda rendesen és méhen kívüli volt... :(((sajna ez van:"(
2011. jún. 10. 13:22
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, egy barátnőmnek három babája ment el zsinórban, azután minden gond nélkül született neki a kislánya. Az egyik unkokanővéremnek legalább hét vetélése volt, voltak közöttük ikrek és hármasikrek is, sőt, ők a második harmadban mentek el, sőt, valamelyiket meg is szülte, de nem élt. Toxémia. Aztán elvált, és az új férjével már nem jártak kezelésekre, nem szedett hormonokat sem, és három gyönyörű gyerekük van, akikkel semmi gond nem volt a terhesség alatt, érdekes módon. Még nem érkezett el az idő, de el fog! Nagyon rossz most neked, de próbálj meg nem gondolni a félelmekre, ha legközelebb összejön! Csak nyugi!!!!! Szorítok érted!
2011. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!