Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-s vagyok! Kérlek írjatok...

PCO-s vagyok! Kérlek írjatok le nekem egy két dolgot erről Mindent Teherbe esés stb? Nekem csak az UH-án állapították meg! A hormonok jók, se hajhullás se semmi! Eddig 28napos ciklusok! Most a 47. napomat taposom!

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A PCOS elég alattomos tud lenni. Az alapkritériumok közül (cisztás petefészkek, emelkedett tesztoszteronszint, menstruációs v. peteérési zavarok) ha kettő megvan, az már a PCOS jele. Az inzulinszint is változik, mivel ez általában inzulinrezisztenciával jár, ezért is szokták olyan gyógyszerrel kezelni, ami ezt szabályozza (metformin). Gondolom a nőgyógyászod beutalt endokrinológushoz is, ha nem, keress fel egyet mindenképpen. Egyébként nem lehetetlen teherbe esni, ha kezelik (diéta, testmozgás, metformin). Nekem 6 hónap után sikerült teherbe esnem és rendben kihordtam (most egy éves a kislányom) Egyébként a pco-szindroma.hu-n sok hasznos infot találsz. Ne add fel!!!
2009. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!