Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem nyugtatót szed, ilyenko...

Férjem nyugtatót szed, ilyenkor amíg szedi ne is próbálkozzunk a tesóval?

Figyelt kérdés
ártalmas lehet a nyugtató?
2011. máj. 29. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy kistesó kérdésben ártalmas lehet-e a nyugtató, és nem akarok rossz indulatú lenni, de a mindennapi élet szempontjából sem a legegészségesebb dolog, ha nyugtatón él az ember...

Persze az még rosszabb, ha nem szedi és dührohamai vannak, de én nem biztos, hogy nyugodt szívvel alapoznék bármit is nyugtatókra!

2011. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne, ne próbálkozzatok. Hallottam olyanról, hogy az apuka antidepresszánst szedett és a babának kromoszómabetegsége lett. Nem tudom a te párod milyet szed meg ez az apuka mit szedett, de szerintem inkább ne kockáztassatok. Meg hát érzelmileg is ha most is nyugtatókat szed a férjed, nyilván mert ideges vagy szorong vagy nagy a hajtás a melóban vagy valami, nem biztos, hogy jót tenne neki az a sok változás, amit még egy kisbaba jelentene, még ha örülne is neki. Várjatok kicsit amíg ő is készen áll rá.
2011. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg próbálkozhattok. Max. nem jön össze, mert sajnos a spermákat is letompítja nem mozognak megfelelően.


Ha vártok, a kérdés csak az, hogy mikor tudja a férjed abbahagyni a nyugtató szedést, mert sajna az nem megy egyik napról a másikra. Egyébként szerintem megdöbbennénk ha tudnánk hány férfi szed nyugtatót és mégis van egészséges gyereke.

És aki egészséges és mégis beteg gyereke születik?

2011. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!