Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát seretnénk a párommal,...

Kisbabát seretnénk a párommal, de szeretnék leadni egy 5-8 kg-t. Mit javasoltok, ami mellett teherbe is eshetek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék drasztikus fogyókúrát a babaprojekt miatt.

Hetente 2x2 órára járok aerobicozni, de sajnos ülő munkát végzek, így a combom, fenekem és a hasam a kritikus terület. Légyszi adjatok tanácsot, hogyan faraghatnám le a kilókat, hogy könnyebben teherbe essek?


2009. márc. 17. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hülye gondolat de ha babat szeretnél nem mindegy? Majd szülés után fogyózol! Nem hiszem hogy azon a pár kiló feleslegen múlik a teherbeesés!
2009. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legfontosabb, hogy kerüld a fehér kenyeret és próbálj inkább a teljes kiörlésű pékárúkra koncentrálni(azt is csak délelőtt) és az sem árt, ha 5 óra után már nem eszel!De, ha babát akarsz, akkor csak óvatosan a fogyókúrával!!
2009. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen fogyózom majd a baba után is, mert tuti sokat szedek majd föl (genetikai örökség anyumtól), de úgy tudom könnyebben lehet teherbe esni, ha nem vagyok kicsit sem túlsúlyos.
2009. márc. 17. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 82kg-al kezdtem a terhességem volt rajtam bőven fölösleg.Első hónapba összejött a baba,azóta 11hónapos a kisfiam.4hónapja szeretnénk kistesót,fiammal 14kg-t hiztam és ez még fokozodott szoptatás alatt nem lefele mentek a kilók hanem fölfele.Januárban volt egy korai vetélésem,most 1hete pozitivat teszteltem holnap megyek orvoshoz.Szoval nem kevés fölösleg van rajtam,de majd most odafigyelek magamra nagyon,és a második baba után drasztikus fogyiba kezdek mert ez igy nem jó,de most a baba az első.
2009. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én 110kg vagyok mégis sikerült 6 honap alatt teherbe esnem és nagyon figyelek mit eszek sok gyümit meg fehér kenyér el van hagyva helyette korpást eszek párizsivel gépsonka fött tojás virslit ezeket szabad enni.
2009. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rubint Réka: Add önmagad 3. című DVD!

Én ezt csináltam, 2 naponta. AZ 1. hónapban már sikerült a baba, mármint a tornázós hónapokat nézve. De én tudom, hogy van anyagcserebetegségem, alulműködik egy picit a pajzsmirigyem, meg stresszes életet is éltem, vizsgáztam, stb, és a torna stresszoldónak is nagyon jó volt.

Én hiszek abban, hogy ha nem is a kilók, hanem a MOZGÁS segíti a teherbeesést!

2009. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!