Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki akinek 2x jott...

Volt valaki akinek 2x jott meg egy honapban?

Figyelt kérdés
15-en volt meg es 30-an ujra megjott mitol lehet ez????
2011. okt. 31. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem már négy hónapja kéthetente jön meg, szóval rendszeresen, ami nálad egyelőre nem áll fenn. Lehet, hogy csak valami hormonális megbillenés nálad az egész, és a következő időre jön, vagy lehet, hogy ez nem is menstruáció, csak valami más vérzés (bár akkor annak is kell oka legyen). Azt mondom, menj el nőgyógyászhoz, és kérdezd meg, hogy mit gondol erről, vizsgáljon meg, bár nekem semmit nem mondott, csak annyit, hogy ez nem normális, és felír gyorsan valami fogamzásgátlót, hogy rendbe jöjjön (magyarul nem tudja és nem is érdekli, hogy mi bajom van, de gyorsan nyomjuk el a tüneteket és meg is van oldva). Remélem, neked jobb dokid van, és segít!
2011. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszodat nekem meg ijenem nem volt mert ha jol szamolok peteeres hejet menstruacio???
2011. okt. 31. 13:55
 3/4 anonim válasza:

szia

nekem megjött 01-én,majd most 19-én,de én most hagytam abba a fogamzásgátlót,szóval én erre tippelek emiatt lehetett,majd jövő hónapba meglátom igazam volt-e.szerintem első alkalommal nem kell túlságosan aggódni.

2011. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak en nem szedek fogamzasgatlot
2011. nov. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!