Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelygyulladásra használok...

Hüvelygyulladásra használok kúpot, ez árthat a pé-nek?

Figyelt kérdés
A héten lesz pé-m,és csak érdekelne hogy árthat a peteérésemnek?Még nem tudom hogy addigra kigyógyulok e belöle.Szerintem ez a honap kimarad,de azért nagyon kiváncsi vagyok.Köszi
2009. márc. 17. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nem árt. Én is használok különböző kúpokat, sajnos egyéb dolog miatt, de a doki azt mondta, hogy ettől baja nem lesz a manókámnak. De én a Cikatridina kúpot használom...na és celladam...
2009. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, jah, de én még nem vagyok terhes, de azt mondta a dokim, ha esetleg az is lennék, nem volna baj...

Most viszont nagyon gyanús jeleim vannak...

egy 8 hós manó anyukája

2009. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Remélem babód lesz:) Hüvelygyulladásra kaptam kupot,a doki irta fel.De vegyek mellé valamilyen kenőcsöt?Pl canesten-t? Tegnaptól használom a kúpot,de pénteken szeretnék együttlenni a párommal mert pont arra esik a pé-m és nem akarok lemondani erről a honapról.Te hogy csináltad?Csak mert irtad hogy használsz kúpot.Köszi
2009. márc. 17. 15:43
 4/5 A kérdező kommentje:
A kúp mellé vehetek valamilyen kenőcsöt?Pl canestent?Vagy mi a jo erre?
2009. márc. 17. 16:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi ujra elküldtem.
2009. márc. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!