Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülyeség megtervezni hogy,...

Hülyeség megtervezni hogy, melyik hónapban szülessen a baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bár elég nehéz lehet.

Nekem mondjuk tök mindegy csak lenne már.

2009. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha olyan szerencsétek van hogy parancsra összejön a baba, akkor nagyon irigyellek!
2009. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hulyesseg egyaltalan, DE nagy szerencse kell ahoz, hogy igy ossze is jojjon. :) En kivanom neketek, hogy sikeruljon!
2009. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hülyeség, nekünk sikerült elsőre, majd kiderül, hogy másodjára is összejön-e, mert még csak gondolatban gondoltunk a kis tesóra!

Boldog babavárást kíván 9 hónapos anyuka!

2009. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi is megterveztük, férjem születésnapján voltunk együtt, teherbe estem, férjem névnapjára született volna meg, aztán elvetéltem. Tervezni lehet, de már én is megértettem, hogy az egyáltalán nem úgy fog összejönni. Tavasszal vagy nyáron akartam szülni, most a türelmi időt várom a vetélés után, ha ezután azonnal össze is jön, februárra születne meg, ami abszolut nem kedvenc hónapom. De azt mondtam, mindegy, csak legyen végre.
2009. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem hülyeség. :) Eredetileg párommal mi is így indultunk neki..De ez 3 éve volt, és a bab várat magára.Most már mindegy mikor jön, csak jöjjön :))
2009. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem sem hülyeség. Mi márciusban akarunk,mert a párom akkor született. :) a halak a legjobbak!
2013. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!