Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vagy itt? Mi a történeted?

Miért vagy itt? Mi a történeted?

Figyelt kérdés
Gondolom, hozzám hasonlóan sokan azért vannak itt, mert rég próbálkoznak, vagy próbálkoztak és elvetéltek, lombikosok. Többeteket már nicknévről ismerlek. Érdekelne, hogy ki mióta próbálkozik, mivel próbálkozott/próbálkozik. Persze, csak ha van kedved megosztani.
2011. jún. 5. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért regisztráltam erre az oldalra ,mert ha a keresőbe beírtam valamit az biztos ,hogy kidobott egy két gyakoris oldalt is,és gondoltam megnézem milyen is a "gyakori kérdések" én örülök,hogy regisztráltam,mert sok téma van amihez hozzá tudok szólni,esetleg tanácsot adni-kérni!
2011. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem görbét vezetni és kezdetben nem nagyon értettem hozzá, ide viszont belinkelhettem. :)
2011. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor a babánkat vártam, és valami kérdés felmerült, általában nekem is a google kidobta ezt az oldalt, így elkezdtem rendszeresen nézegetni, azóta megszületett a kislányom de "itt ragadtam" olvasgatni és válaszolgatni- amiben tudok
2011. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:

Lombikkal kapcsolatos kérdést tettem fel az első lombikom előtt. Senki nem tudott válaszolni. Most visszajárok, hogy ha ilyet kérdeznek el tudjam mondani amit tudok, bár egyre inkább úgy tűnik intézetenként sok eltérés van. Finanszírozásban és alkalmazott eljárásban, gyógyszerekben is.


17+6 hkm

2011. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a google-ban keresgéltem mindig és így akadtam rá erre az oldalra. Eleinte csak olvasgattam, később regisztráltam is. Eleinte a teherbeesés volt az ami csak érdekelt, most, hogy már elég régóta nem jön a baba (másfél év), így már nem csak ezzel foglalkozom, érdeklődöm más témák iránt is, mert már belefáradtam ebbe az éjjel-nappal "babát akarok" dologba.
2011. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos már elég rég nem jön össze a baba és elkezdtem mindenféle kulcsszavakat beütni a google-ba és nahát rászoktam!Mindenki segítőkész és olyan józan gondolkodású mindenki ÉS nem mellesleg átéljük egymás baját...!!
2011. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éve szeretnénk babát,egy év után mentem orvoshoz,aztán ki is derültek a problémák(mindkettőnknél).Azóta sokat böngészek a neten teherbeesés ügyben,így akadtam rá erre az oldalra.Sok választ elolvasok,illetve néhány kérdésre,ha tudok,válaszolok...
2011. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!