Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak megtermékenyítést...

Vannak megtermékenyítést segítő VÉNY NÉLKÜL kapható gyógyszerek? Légyszi irjatok le egy párat.

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 19:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első és még sokadik válaszoló! 10 éves gyerekeknek nem ágyban van már a helye a plüssmacijukkal a karjukban? Ideje már, h aludni menj, nagyon kifáraszthatott az iskola és még holnap is nap lesz!
2011. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jól elszórakoztam a kommenteken,de én komolyan szólnék a témához! Nekem nagyon bejött a cickafarkfű, meg a palástfű. A cickafarkot kell inni a ciklus 14. napjáig, és utána a palástfüvet. Nekem nagyon bejött! Az első lányommal 2 hónapig próbálkoztunk, és nem jött össze! Akkor hallottam erről,és kipróbáltam! Első hónapban sikerült is! A másodiknak pedig már úgy álltunk neki,és egyből az első hónapban összejött! Mondjuk sajnos őt elvesztettem, de ennek nem volt köze a teákhoz! Most újra próbálkozunk! Ez az első hónap! Remélem megint egyből sikerül! Sok szerencsét neked is hozzá! Remélem tudtam segíteni!
2011. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Napi egy bögrével kell meginni vagy többel? Reggel vagy este érdemes?
2011. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen egy bögrével! Egy evőkanállal kell tenni 2 decibe! Azt nem tudom pontosan hogy melyik a jobb időpont, ha gondolod nézz utána a neten,mert biztos fenn van! Én este szoktam inni,mert akkor van időm!
2011. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! :)
2011. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Na várjatok... ezek szerint minden nő gyanús - férfiszemmel - aki ilyen cickafarkteát iszik?


Mondjuk nem vagyok egy Brad Pitt, minek akarna megfogni, nem lát a szemétől?:D

2011. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok Brad Pitt, nem is lehetek férfi, mivel babát várok:) A kérdésedre válaszolva mi már teljesen letettünk a babáról, épp ott tartottam, hogy dokihoz megyek kivizsgálásra, mert a mensim ilyen 1 napos és 1 nagy darabos lett néhány hónapja, már elnézést a fogalmazásért. Vérvételen is voltam, 3 körüli TSH-val, kizártnak tartottam, hogy orvosi segítség nélkül valaha is terhes leszek. Ja, meg a strandon még összeszedtem remek kis hüvelygombát, azt is kezelgettem, meg nyilván akkor szüneteltettük a dolgokat apával:) A mensi enyhítésére viszont elkezdtem szedni a barátcserjét, a gomba miatt meg ilyen általános multivitamint. És mit ad a sors? Most sikerül:)
2011. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"A mensi enyhítésére viszont elkezdtem a barátcserjét"


Menszi enyhítésére barátcserét..? Nagy ravaszok vagytok ti nők:-)

Ha Brad Pittre cserélted akkor meg is tudom érteni:D

2011. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne haragudj, de tényleg arra kellett a barátcserje... Biztosan másnak is volt ilyen, hogy úgy görcsölt, hogy ha Brad ott állt volna az ajtóban meztelenül, akkor sem tudtam volna Vele mit kezdeni:) Max. főzettem volna Vele egy teát, meg megkértem volna, hogy simogassa a buksimat:)
2011. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!