Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy egymástól...

Miért van az hogy egymástól kérdezgetitek hogy terhes lehetek? Mikor ott van a terhességi teszt!

Figyelt kérdés

mindenkinek más a tünete

de tesztet alig csinálnak,

miért a leendő kismamáktól kérdik meg hogy

terhes vagyok szerinted?


csináljon tesztet és megtudja nem? !

szerintetek?..


2011. jún. 7. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Általában ezeket a kérdéseket még akkor teszik fel mikor még a teszt nem mutatja ki a terhességet. Csak a lehetőségét szeretnék tudni.

Szerintem sincsen sok értelme ezeknek a kérdéseknek, de annak súlyát azért érzem, hogyha az ember nagyon szeretne gyereket akkor a remény nagyon sokat jelent és olyankor jó érzés azt olvasni, hogy "igen, szerintem sok esély van rá" stb.

Az más kérdés, hogy ki mekkorát fog ezután pofára esni.

2011. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Elég provokatív a kérdés,ne csodálkozz,ha valaki jelez a Moderátornak!


Nem csak "leendő kismamák" néznek erre az oldalra!


Miért mérgel az,hogy vannak értetlen emberek: Akik nem tudják elolvasni a teszt használati útmutatóját,így nem is tudják, hogy ha pl. halványan ott a 2. csík,akkor terhesek... ez Téged miért zavar?


Amúgy,sok embernek nincs gyakorlata ezen a téren! Azért van az oldal,hogy megkérdezzék az embereket,hogy "szerintük terhes-e?" Kíváncsiak a tapasztalatokra!



Üdv:Szeptembertől 3 gyerkőcös Anyuka

2011. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem is annyira dühítő. Nálam az veri ki a biztosítékot, amikor kérdezi,hogy az lehet-e, késik is, de tesztet még nem mert csinálni!
2011. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ezek szerint nem szóltak a moderátornak,


ez is idegesít hogy egyesek azzal vannak elfoglalva, hogy

másokat lepontozzanak és állandóan riasszák a modit.

amúgy köszi a válaszokat.

és utolsónak igazad van :)

2011. jún. 8. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

ezen csodálkozom,hogy senki nem jelzett eddig- ha én teszek fel egy kérdést,az már rögtön jelenteni való egyesek szerint.

Igen,ez nem kellene a rendszerbe: pontozás. Ha nem tetszik a véleményem,akkor lapozzanak! ... és ne pontozzanak. :D ettől a normális választ nem fogják úgy értékelni,mint az "idióta" sok %-os válaszát. Bár,ide írhatom, úgy látom,már itt is pontoztok.

2011. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!