Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki már túl van a KÁÁLI-ban...

Aki már túl van a KÁÁLI-ban egy lombik programon leírná részletesen, hogy miért mennyit fizetett-konkrétumokat?

Figyelt kérdés
Hogy tudjam,hogy mire számíthatunk?
2011. jún. 7. 20:28
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A Kaáliban is ingyen van az első 5 lombik.

Fizetni csak akkor kell, ha még nem vagy kivizsgálva, és náluk csináltatod. Ha már megvannak a papírjaid : hormonlabor, HSG, andrológia, akkor ha jól emléxem az első konzultáció kb 12 ezer Ft. Később a kezeléseken kívüli megbeszélések 1500Ft-ba kerültek. Persze, lehet hogy még kérnek további vizsgálatokat, de te döntöd el, hogy ott csináltatod pénzért, vagy TB alapon a saját nődokidnál. Én a pénzes megoldást választottam, hogy gyorsabban haladjunk, így a 4 alaphormonra és az altatási laborra fiettünk 15ezret. Utána ingyenes volt minden.

2011. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:
Bocsi, lemaradt, hogy a gyógyszerek és az injekciók természetesen ugyanannyiba kerülnek, min máshol.
2011. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is vittük a leleteket, de a spermavizsgálatot ott kell csinálni. Ez 13.000 volt. Első konzultáció is 13.000, és volt egy első Uh az 8.000 volt. Ezután már csak a szurikért és gyógyszerekért kell fizetni. Ez attól függ, hogy reagálsz az adott stimulációra. Én jól reagáltam, picike is vagyok, így a szurit megúsztuk kb. 60.000 ből, és ebben volt pár gyógyszer és hüvelykúp. A beültetés után pedig volt ilye "babamegtartó gél és bogyó, ami 10.000 illetve kb. 3000 volt. Nagyjából ennyi. Mi most készülünk a harmadikra. Sok sikert nektek!
2011. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az altaáshoz a labort a házidokid is megcsinálja ingyen!
2011. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konzultáció 13000 Ft, sperma vizsgálat 16000 Ft. Uh- ért egyáltalán nem kellett fizetni.

Gyógyszerek azok húzósak voltak mindent beleszámítva stimuláláshoz injekciók, aztán tabletták amit a doki felírt, terhesvitamin kb 120,000 Ft.

Egyéb szükséges laborvizsgálatokat ( hepatits, aids - ezek Ántsz-nél háziorvosi beutalóval ingyen, clamydia, alaphormon tb-re szintén ingyen volt.)

Ha tudod akkor érdemes utána járni, mert elég kifizetni a gyógyszereket.

2011. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!