Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes annak ellenére...

Lehetek terhes annak ellenére hogy "megjött" (két napja)?

Figyelt kérdés
Igaz nagyon kevés van inkább rózsaszín folyásnak mondanám ma már csak pecsételek. Hányingerem is van, és ma fémes ízt éreztem a számban,a hasam is görcsölget elég sűrűn. A hőm az viszont leesett.Szerintetek mi lehet a gond?
2011. jún. 10. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat még,de a rózsaszín az nem jó jel,meg hogy sokat görcsölsz..Tesztet csináltál,mert ez így egy kisebb vetélésnek tűnik..Persze én is jártam így,annyi különbséggel hogy én véreztem rendesen mégis megmaradt a baba...
2011. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tesztet nem csináltam mert nem gondoltam terhességre.Azt hittem megjön rendesen ahogy szokott,de nem. Pár napja van hányingerem meg némely szagtól undorodom és ma munka közben olyan fémes ízt éreztem a számban. Hát ezért gondoltam terhességre,de lehet hogy csak bemesélem magamnak.
2011. jún. 10. 19:51
 3/14 anonim ***** válasza:
szia..Az első vagyok..Sok kismama érez fémes izt a szájában..Ez nem olyan gyakori tünet,szóval ilyet ritkán szoktak képzelni....Szerintem mindenképp csinálj tesztet reggeli vizeletből,ha pozitív akkor piheny sokat,és ha tudsz menny orvoshoz..Ha neg akkor még várj pár napot ha nem vérzel jobban és tesztelj újra....De mivel kevés volt van még esélyed rá,hogy babás legyél,ha elmúlik..Szeretnéd a babát..?
2011. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező bocs az offért.


kedves első válaszoló! és a hőd is leesett? meddig volt meg? Ez nagyon érdekelne!

2011. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok..Azt nem tudom hogy a hőm le esett e,mert én soha se mértem..De majdnem egy napig véreztem elég rendesen,tiszta élénk piros vér volt..Másnap mentem dokihoz arra elmult..Az uh-án látott egy 7 hetes babát szív hanggal..Máig se tudom,hogy akkor miért véreztem..A doki annyit mondott,hogy talán ikrek lettek volna..De a babának nem lett baja,már majdem 3 éves....
2011. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A hő ilyenkor nem esik a vérzéstől függetlenül!
2011. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Reggel csináltam egy tesztet sajna negatív lett. Ma már csak barnázok azt is csak minimálisan. A hányingerem az még megvan ,meg a megjön érzés. Hát csajok azt hiszem ez a hónapom most csak így sikerült, majd talán legközelebb. Köszönöm hogy válaszoltatok! Mindenkinek mielőbbi babásodást!
2011. jún. 11. 13:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyből orvos! én is így jártam 29-én teszteltem + és most 9 én megjött doki megnézet meg vérvétel meg minden és azt mondta valószínű volt baba csak elvetéltem.Menyél el mindenféleképpen mert ilyenkor jó ha megvizsgál,hogy tudd minden rendben van rendesen tisztulsz meg ilyenek.
2011. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegnap nem volt semmi barnázás meg ilyenek. Most viszont nagyobb mennyiségű véres vizes folyásom volt mintha bepisiltem volna,de nem tudtam visszatartani. Kicsit görcsölgetek is.
2011. jún. 12. 18:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem doki mint azt az előbb is írtam.
2011. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!