Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik ilyen? Lehetek ennek...

Létezik ilyen? Lehetek ennek ellenére terhes? Valaki lett így babás?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban megszakítással voltunk együtt. A menstruációm pontosan megjött, azonban nagyon, nagyon kevés és rövid ideig tartott,2-3 nap. Sose szokott ilyen lenni, midig egy hétig tart. Mindig pontosan jön meg. Nem lenne gond, ha baba lenne, örülnénk neki, de létezik h annak ellenére, hogy megjött mégis terhes legyek??? A mensim előtt egy héttel negatív volt a teszt, mivel elég furán éreztem magam, így megcsináltam, de nega lett. két hete nagyon fáj a cicim, ingerült vagyok, most hogy megjött még mindig fáj a cicim, pedig mensi alatt elszokott múlni... Most vajon mi lehet?
2011. aug. 5. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Ha már elmult a menszid csinálj még egy tesztet és ha az is negetív akkor nem vagy terhes.DE orvoshoz is elmehetel de szerintem az még korai.Hát kívánom hogy ugy legyen ahogy szeretnéd 38hkm
2011. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Tesztelni fogok, bár nem sok esélyt látok a babára, azért még foglalkoztat a dolog, hiszen ilyen nem szokott lenni!
2011. aug. 5. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! én is így lettem terhes! megjött a mensim de nem volt minden oké kevés is volt rövid ideig is tartott meg én mindig elég görcsölős voltam akkor meg semmi! aztán ezeket mind ráfogtam arra h lehet h felfáztam mert egy kicsit tényleg beteg voltam, nem is foglalkoztam vele. aztán állandóan azt hallgattam mindenkitől milyen hisztis vagyok, meg ingerült biztos baba lesz, én mondtam h nem hiszem hiszen menstruáltam. kedvesem viccből vett egy tesztet!pozitív... 2 hét múlva érkezik a törpénk :)
2011. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűha!!!Gratulálok!!!!
2011. aug. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!