Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan érdekel, hogy megvolt...

Olyan érdekel, hogy megvolt rendesen a menzije és közben terhes volt? Csak aki saját maga járt igy?

Figyelt kérdés
És ki is hordta a babát?
2009. márc. 20. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem amit kérdezni akarsz, akkor én ismerek ilyen esetet: egy barátom anyja még a terhesség negyedik hónapjában is teljesen normálisan menstruált, akkor ment először orvoshoz, mert eléggé dudorodott már, és ha jól vagyok informálva, még az 5. is megjött neki!
2009. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdésed,mert én is csak másodszájból hallottam mindig h valaki.....

Kiváncsi vagyok lesznek-e?

2009. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én,mint élő példa.Az első gyermekemet nem terveztük,nem is tudtam hogy terhes vagyok,mert megjött és nem volt semmi de semmi tünetem,sőt még foggamzásgátlót is szedtem!!!9 hetes voltam,amikor kiderűlt hogy babát várok.A 2.gyermeket már tervezgettük hogy maj vmikor kellene egy testvér de még szintén szedtem tablettát,másfajtát amikor teherbe estem vele,de az első mensim rendesen megvolt,viszont voltak tüneteim.Majd 3 hónapos terhes voltam egy másik babával amit nem is tudtam ,mivel végig megvolt rendesen,csakhogy a lábamon narancsszínű vonalat vettem észre amit nem tudtam letörölni.Eszembe sem jutott hogy terhes lehetek!Csakhogy estére vajúdási fájdalmaim voltak,majd kórház,bennt is tartottak,kiderült 3 hónapos elhalt magzatot hordok,vérmérgezést kaptam!
2009. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért kérdeztem,mert a két fiúval nekem is megvolt,csak nem ilyen erősen és akkor jött meg mindig,mikor a középidő lett volna.A 4.hónapban vettem csak észre,hogy nem stimmel valami.Most meg hányinger,szédülés,mellfeszülés és nagyon megjött.Ilyen még nem volt,azért kérdeztem.Remélem nem járok úgy,mint az utolsó válaszoló.A teszt ilyenkor mutatna valamit,ha csinálnék egyet?
2009. márc. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!